پرسپولیس شریف، دوست داشتنی و قابل احترام

پرسپولیس اف سی: برانکو به راحتی از کنار نام صادقیان می گذرد، اما محسن مسلمان رو به زوال را به فوتبال ایران باز می گرداند. با کمترین حاشیه بی سر و صدا.

 1. پرسپولیس امسال مثل این چند سال، بازهم مدیر عامل درست و حسابی ندارد. پرسپولیس امسال پرسپولیس جوانی است که بازیکن بزرگ به معنای واقعی ندارد. پرسپولیس امسال به تبع جوانی، مستعد حاشیه و جنجال است. پرسپولیس امسال علی دایی و حمید درخشان هم ندارد که البته این از بختهایش است. اما بخت بزگترش این است که برانکو دارد.
2. برانکو آرام و متین است و پاکیزه به نظر می رسد. درست برخلاف علی دایی که راحت می تواند تیمش را به جنجال بکشد و اعصاب خرد کن باشد. درست بر خلاف حمید درخشان که چرک و بی شخصیت به نظر می رسد. برانکوی آرام و جنتلمن، به تیم جوانش آرامش داده است. از هم اینها مهمتر اینکه برانکو پرسپولیسی است و این تیم را دوست دارد. او در روزهایی که روی نیمکت تیم ملی ایران نشسته بود، آرزو کرده بود روزی روی نیمکت پرسپولیس بنشیند که بالاخره نشست.
3. بازیکنان پرسپولیس از بزرگ تا کوچک تا آنجا که راه داشته و توانسته اند، سوتی داده اند و تیمشان را تا مرز شکست پیش برده اند. اما هیچ گاه ندیده اند برانکو در گفتگو با رسانه ها از آنها انتقاد کند. برانکو همواره پای بازیکنانش مانده و آنها را حمایت کرده است. از اختلاف سطح دانش فوتبال برانکو و مربیان وطنی بگذریم. فرق بزرگ برانکو و همتاهای ایرانی اش در این است که حرفه ای رفتار می کند و در رسانه با بازیکنانش تسویه حساب نمی کند.
4. برانکو به راحتی از کنار نام صادقیان می گذرد، اما محسن مسلمان رو به زوال را به فوتبال ایران باز می گرداند. با کمترین حاشیه بی سر و صدا.
5. پرسپولیس برانکو با همه ضعفهایش تنها شریف و دوست داشتنی نیست. پرسپولیس قابل احترام است و هواداران فوتبال را وادار می کند به احترامش بایستند. پرسپولیس این احترام را مدیون برانکو است.

سحر طلوعی/ آی اسپورت
دیدگاهتان را بنویسید