پرسپولیس پر تماشاگرترین تیم نیم فصل

پرسپولیس اف سی: سرخابی ها در روز 8 آبان با 90 هزار تماشاگر پر تماشاگرترین مسابقه فصل بود که علت پر تماشاگر بودن این مسابقه کاملا روشن بوده است.

اما بازی پرسپولیس و استقلال خوزستان بیش از 40 هزار تماشاگر داشت،مجانی اعلام شدن بلیت طبقه دوم به همراه رتبه اول حریف سرخپوشان از عوامل حضور تماشاگر در مسابقات لیگ بوده است.

اما 2 بازی هم 35 هزار تماشاگر داشته است بازی استقلال وذوب آهن در هفته سوم وبازی پرسپولیس و صبا در هفته هشتم این بازی ها بودند،تیم های پرسپولیس،استقلال وپدیده در بین تیم های لیگ برتر بیش از همه تیم ها تماشاگر داشته اند.

مثل همیشه تیم های استقلال و پرسپولیس پرتماشاگر ترین تیم فصل بوده اند،در بازیهای پرسپولیس 364 هزار نفر به گواه سایت سازمان لیگ برتر از بازیها دیدن کرده اند که میانگین 21 هزار و411 نفر به ازای هر بازی برای این تیم حاضر بوده اند،ضمن این که استقلال هم 292 هزار تماشاگر داشته که میانگین 17 هزار و170 نفر برای این تیم ثبت شده است.

افت وحشتناک تراکتورسازی در مسابقات لیگ امسال بسیار تلخ بوده است،تیمی که برای بازیش با فجر شهید سپاسی هم 90 هزار تماشاگر می آمد حالا برای بازی با استقلال 7 هزار وبرای بازی با پرسپولیس 20 هزار تماشاگر داشته است.تراکتورسازی برابر پرسپولیس ونفت در استادیوم یادگار امام بیش از 10 هزار تماشاگر داشته ودر بقیه میزبانی هایش بیش از 9 هزار و500 نفر نداشته است.

اما تیم سایپا آماری زشت وتلخ دارد،تیمی در لیگ برتر فوتبال ما که در 9 بازی میزبانی اش بیش از 500 تماشاگر نداشته است،آنها در 9 بازی روی هم 3 هزار و10 تماشاگر داشته است که میانگین 334 نفر تماشاگر در هربازی حضور داشته است،رکوردی که در فوتبال دنیا هم بی نظیر است!

ورزش 3
دیدگاهتان را بنویسید