پیام برانکو به کادر پزشکی پرسپولیس: امیری را می خواهم

پرسپولیس اف سی:سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از کادر پزشکی تیمش خواسته به هر شکل ممکن وحید امیری را به دربی برسانند.

تیم فوتبال پرسپولیس که توانست یک امتیاز حساس در تبریز از نزدیک ترین رقیب خودش در جدول یعنی تراکتورسازی بگیرد، در شرایط خوبی خود را برای دربی هفته ششم آماده می کند.

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که به خوبی از اهمیت نتیجه دربی آگاه است و می داند پیروزی در این بازی حساس، برای هواداران تیمش ارزشی معادل قهرمانی دارد، می خواهد با تمام قوا برابر استقلال به میدان برود.

سرخپوشان هیچ محرومی در این بازی ندارند و تنها دغدغه سرمربی پرسپولیس، مصدومیت دو بازیکن ملی پوش تیمش یعنی وحید امیری و سیدجلال حسینی است.

حسینی که با توجه به حضور 90 دقیقه ای مقابل تراکتورسازی به احتمال زیاد مشکلی برای دربی ندارد و مصدومیت جزئی او برطرف شده است. ولی وحید امیری هنوز به تمرینات گروهی تیمش اضافه نشده و مشغول مداوای مصدومیتش است.

به همین دلیل برانکو ایوانکوویچ در پیامی به کادرپزشکی پرسپولیس ، از آنها خواسته به هر شکل ممکن امیری را برای دربی روز جمعه آماده کنند تا بتواند در ترکیب پرسپولیس مقابل استقلال به میدان برود.

کادرپزشکی در پاسخ به درخواست سرمربی پرسپولیس، قولی برای رساندن امیری به دربی نداده است.

لازم به ذکر است، وحید امیری در طول 4 بازی که برای پرسپولیس به میدان رفته است، با 2 گل و 1 پاس گل مهم ترین بازیکن این تیم بوده است.
دیدگاهتان را بنویسید