پیوس:بازی با تراکتورسازی، یک فینال است/پرسپولیس باید برای زدن اولین گل بجنگد

پرسپولیس اف سی:مهاجم سال‌های نه چندان دور پرسپولیس معتقد است دیدار این تیم برابر تراکتورسازی، یک فینال برای لیگ برتر محسوب می‌شود.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: پرسپولیس در 4 هفته ابتدایی لیگ توانست با انجام بازی‌های خوب و کسب بهترین امتیازات ممکن، در صدرجدول قرار بگیرد و از حالا، خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی معرفی کند.

وی ادامه داد: حالا هم این پیش‌زمینه برای اهالی فوتبال وجود دارد که پرسپولیس باید همان تیم هجومی هفته‌های ابتدایی باشد، البته با شناختی که از برانکو ایوانکوویچ پیدا کردیم، می‌دانیم تیم را همیشه در یک وضعیت بدنی و روانی خوب روانه مسابقات می‌کند و امیدواریم این اتفاق برای بازی با تراکتورسازی که یک فینال برای لیگ برتر است نیز رخ بدهد.

مهاجم پیشین پرسپولیس و تیم ملی افزود: به عقیده من نتیجه بازی را تیمی رقم می‌زند که از نظر روحی، کنترل خوبی بر عملکرد خود داشته باشد. در این میان، تیمی که گل اول بازی را به ثمر برساند، شانس بیشتری دارد و فکر می‌کنم پرسپولیس باید برای زدن گل اول بجنگد چون تراکتور در خانه خود بازی می‌کند و تماشاگران پرشور این تیم،‌ دست از تشویق تراکتورسازی برنمی‌دارند. در این شرایط، پرسپولیس باید بتواند ضربه اول را به میزبان وارد کند تا شانس کسب برد را بالا ببرد.

پیوس در خصوص مصدومیت وحید امیری نیز گفت: شنیدم این بازیکن به بازی نمی‌رسد اما سایر بازیکنان باید بیشتر تلاش کنند تا جای خالی امیری را پر کنند. به هر حال هفته آینده نیز پرسپولیس باید به مصاف استقلال برود و انگیزه بازیکنان برای نشان دادن شایستگی‌های‌شان قبل از دربی بالاست. امیدوارم پرسپولیس بتواند در این دیدار برنده از زمین خارج شود.
دیدگاهتان را بنویسید