چرا بوسنیچ به صورت تصویری روی آنتن ۹۰ نیامد؟

پرسپولیس اف سی: در حالی که قرار بود در برنامه نود دوشنبه شب، عادل فردوسی پور گفت و گویی تصویری با دروازه بان سابق استرالیا داشته باشد اما یک دلیل عجیب، مانع از تحقق گفت و گوی تصویری شد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از  وب سایت نود، سورپرایز برنامه دوشنبه شب، گفتگو با مارک بوسنیچ سنگربان سابق تیم ملی استرالیا بود که در دیدار تاریخی استرالیا-ایران در ملبورن، دروازه بان تیم ملی کشورش بود و دو گل هم از کریم باقری و خداداد عزیزی خورد تا ایران به جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه صعود کند.

قرار بود در برنامه دوشنبه شب، بوسنیچ با استفاده از نرم افزار ارتباط تصویری روی آنتن برنامه نود بیاید اما وقتی زمان گفت و گو رسید، مارک بوسنیچ به عوامل نود اعلام کرد که نمی تواند با نرم افزارهای ارتباطی های تلفن های همراه نسل جدید کار کند و در کمال شگفتی اعلام کرد که موبایلش، SMART PHONE  نیست و هیچ اطلاعی از برنامه های ارتباطی ندارد. او حتی نام ساده ترین نرم افزارها را نمی دانست و تلفن همراهش از تلفن های قدیمی بود که فقط دوربین داشت!

در حالی که همه تعجب کرده بودند که چطور بوسنیچ در قلب استرالیا چنین وضعیتی دارد و گوشی هوشمند ندارد، تصمیم بر این شد که وی به صورت تلفنی روی آنتن برنامه بیاید و با عادل فردوسی پور گفت و گو کند.
دیدگاهتان را بنویسید