چرا فردوسی‌پور از درخشش هافبک پرسپولیس خوشحال است؟

پرسپولیس اف سی: به احتمال خيلي زياد، اين روزها فردوسي‌پور حسابي از درخشش كمال كاميابي‌نيا خوشحال است. به طور كلي يكي از چيزهايي كه خيلي عادل را عصباني مي‌كند، تكرار اين فرضيه است كه مهمانان او در نود، بعد از شركت در اين برنامه دچار افت مي‌شوند.

فردوسي‌پور تا به حال بارها از خودش در برابر شائبه نحوست برنامه نود دفاع كرده است. در اين ميان با توجه به مصداق‌هاي زيادي كه منتقدان دارند، عادل هم هميشه دنبال «مثال نقض» مي‌گردد و از يادآوري درخشش كساني كه به تازگي در نود شركت كرده‌اند، خوشحال مي‌شود.

مثلا اين روزها كه همه از افت برادران محمدي بعد از مصاحبه با عادل حرف مي‌زنند، كمال كاميابي‌نيا مثال خوبي است كه كار را براي فردوسي‌پور درمي‌آورد. او روز 9 آذر و بعد از تساوي پرسپوليس مقابل نفت تهران ميهمان نود بود. بعد از آن برنامه، پرسپوليس 4 بازي انجام داده كه حاصل آن، كسب 3 پيروزي و ثبت يك تساوي بوده است. كمال در هر 4 مسابقه به عنوان بازيكن اصلي به ميدان رفت و بازي‌هاي خوبي به نمايش گذاشت. او بعد از بازي با گسترش فولاد و راه‌آهن از گروه آناليز برنامه نود نمره خوب «2.5» گرفت، پس از بازي با پديده نمره متوسط «3» دريافت كرد و در نهايت بعد از بازي اخير با استقلال صنعتي خوزستان، نمره عالي «1.5» به وي تعلق گرفت.
دیدگاهتان را بنویسید