چرا من نه ؟؟؟

اختصاصی پرسپولیس اف سی-

می نویسم به امید این که آن هایی که باید بشنوند ، بشنوند و پاسخی برای چرا های من پیدا شود…

فوتبال برای بعضی ها یک تفریحه . برای بعضی ها آرزو ! برای یه عده ، پول . تو ذهن عده ای بی معنا و … اما برای اون هایی که استادیوم ها رو پر میکنند یا تا ماه ها و سال ها درباره ی یک بازی – با همون شور و هیجان اولیه – حرف دارن ، فوتبال یعنی زندگی . یعنی عشق …!

 

عشقی که تفاوت ها و تبعیض ها رو زیر پا میگذاره ، میلیون ها نفر رو از هر کجا دنیا گرد هم میاره و این میلیون ها نفر شاید فقط یک نقطه ی مشترک داشته باشند : عشق به فوتبال ! 

 

تجربه ی گذروندن دقایق در بین جمعی که همه با تو در دنیا و حس و حال مشترکی به سر می برند ، هدیه ی نابیه که تنها روح بزرگ فوتبال میتونه اون رو به تو ببخشه . و متاسفانه فعلا فقط به “تو” !

 

درب ورزشگاه های فوتبال همیشه به روی هواداران بازه … و متاسفانه فعلا فقط به روی “تو” !

 

سرد و گرم سکو ها رو که بچشی ، انگار بیشتر تو برد و باخت ها سهمی … انگار بیشتر غرقش میشی و بیشتر در تو حل میشه ! و متاسفانه تمام این لذت ها فعلا فقط برای توست … .

 

استادیوم آزادی ، پرچم و صورت رنگی ، تماشای دربی از نزدیک ، موج مکزیکی صد هزار نفری ، حس خوب تشویق های بعد از برد و حتی بعد از باخت ، تشویق ایسلندی اون هم به رهبری بازیکن تیم ، زیر بارون بی چتر و تو دل آفتاب سوزان بی سایه ،همدلی و و همراهی ، برای “تو” شاید یک تصمیم باشه اما برای “من” یک آرزوست …!

 

سکویی که “تو” به سادگی خالی میگذاری ، نبودش مشکل مشکل “منه” … . 

 

سهم “من” از فوتبال ، تماشای حضور پررنگ “تو” و تشکر هایی که لایق هستی و حسرت جای “تو” بودن … . سهم من از فوتبال تمام آن انرژی مثبتی است که از تماشایش میگیرم و نمیدونی چقدر سخته از قاب تلویزیون به زمین بازی برگردون !

 

سهم ” من” ، تلخ و شیرین سال ها هواداری از راه دور اما با دلی نزدیک نزدیک نزدیک . 

 

سهم “من” ، اشک ها و لبخند هایی که هیچکس ندید و دعاهایی که فقط خدا شنید .

 

“من” اما بانویی از ایران زمینم . خاکی مقدس و دوست داشتنی با فرهنگ اصیل چند صد هزار ساله و مردمانی فهیم و البته فوتبال دوست ! 

 

چرایش را نمیدآنم اما مثل “تو” یکی از میلیون ها دوستدار مستطیل سبزم . 

 

درست مثل “تو” ، مرد سرزمین من !

 

ورزشگاه جای هواداران ورزشه و “من” هم هوادار ؛ پس … چرا من نه ؟؟؟

 

 

زهرا حامدی نیا
3 thoughts on “چرا من نه ؟؟؟

 1. Otelweign

  Недорогой отель Владимирский находится рядом с центром Нижнего Новгорода. Ближайшая станция метро Ленинская находится в 640 м от гостиницы, что позволяет попасть в центр города за 10-15 минут. Гостиница располагается в Нижнем Новгороде рядом с ЖД вокзалом.

  Отель Нижний Новгород

 2. Davidmex

  Hello everyone!
  I want to present you the best site for sex Dating. [url=http://sexsigirls.com/]Click on me[/url][url=https://clck.ru/FBX3j].[/url]
  —————————————————————————————————–
  Хочу представить вам лучший сайт для секс знакомств. [url=http://sexsigirls.com/]Нажми на меня[/url].

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *