کاشانی: طارمی فقط یک بازیکن است و در موردش تصمیمی نمی‌گیریم|پرسپولیس باید در ورزشگاه کاظمی اردو بزند

پرسپولیس اف سی: رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: این تیم از این پس باید در ورزشگاه شهید کاظمی اردوها و کمپ‌های خود را برگزار کند.

جعفر کاشانی  در مورد دعوت از مهدی طارمی به کمیته انضباطی باشگاه گفت: من از حضور این بازیکن در کمیته انضباطی هیچ خبری ندارم و اگر خبری هم باشد، از سوی ارگان خبری باشگاه و مسئولان دیگر اعلام می‌شود.

وی که از انتشار خبر حضور طارمی در کمیته انضباطی از سوی سایت باشگاه پرسپولیس بی‌خبر بود، ادامه داد: طارمی فقط یک بازیکن در پرسپولیس است و در موردش تصمیمی نمی‌گیریم. نباید اخبار پرسپولیس را منفی دید. شاید او آمده بود تا با طاهری سرپرست باشگاه دیدار کند اما گفته شد که آمده کمیته انضباطی. باشگاه پرسپولیس قدمت دارد و بزرگ است. ما که نباید خودمان را با بازیکنان جوان مواجه کنیم.

کاشانی در پاسخ به این سوال که آیا به تازگی راهی دفتر باشگاه پرسپولیس شده یا نه، گفت: من همین حالا (کمی بعد از ساعت 15) هم دفتر باشگاه پرسپولیس هستم و طارمی را ندیدم. اتفاقاً من و طاهری و ترکاشوند در مورد تجهیز بیشتر ورزشگاه جدید پرسپولیس مشغول رایزنی هستیم و می‌خواهیم بهترین انتخاب‌ها را داشته باشیم. تا به حال که همه چیز پیشرفت داشته اما باید به کارهای‌مان ادامه دهیم تا سکوها، خوابگاه، پارکینگ و سایر خدمات را افزایش دهیم و این ورزشگاه را آماده برداشتن قدم دوم‌مان کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه قدم بعدی‌تان چیست، اظهار داشت: قرار است بازی‌های خانگی پرسپولیس در همین استادیوم برگزار شود و ما مشغول هماهنگی‌هایی هستیم تا این کار را هر چه زودتر انجام دهیم. از سوی دیگر شرایط را مهیا می‌کنیم تا پرسپولیس از این به بعد تمامی کمپ‌ها و اردوهای خود را در همین استادیوم برگزار کند. چرا باید در هر فصل، پرسپولیس به سفر خارجی برود و دست‌کم برای هر اردو 200 هزار دلار هزینه کند؟ همین ورزشگاه می‌تواند پاسخگوی نیازهای ما باشد.
دیدگاهتان را بنویسید