کمندانی:پرسپولیس اسیر بدشانسی شده است

بازیکن تیم ملی فوتبال پرسپولیس می‌گوید مهدی طارمی پنالتی‌های بعدی‌اش را به گل تبدیل خواهد کرد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از ایسنا ، میلاد کمندانی درباره دیدار پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهار کرد: ما از ابتدا برای کسب پیروزی به میدان رفته بودیم. بازی خیلی خوبی را هم در نیمه نخست به نمایش گذاشتیم اما با بدشانسی فرصت‌هایمان به گل تبدیل نشد. در حالی که می‌توانستیم با پیروزی در این دیدار فاصله‌مان با صدر جدول کم کنیم اما در نهایت بازی به تساوی کشیده شد و فقط یک امتیاز گرفتیم.

او درباره حضور خودش در ترکیب پرسپولیس هم گفت: خوشحالم که برانکو مجددا به من اعتماد کرد و من را در ترکیب تیم قرار داد. تمام سعی و تلاشم بر این بود که در چارچوب تاکتیک‌های تیمی که سرمربی مشخص کرده است بازی کنم. تمام تلاشم را انجام دادم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی در ادامه درباره گلی که به ثمر رساند نیز گفت: ابتدا باید بگویم گلی که من به ثمر رساندم حاصل زحمات تیمی ما بود. واقعا گل‌زنی برای پرسپولیس شیرین و لذت بخش است. خیلی خوشحالم که برای پرسپولیس توانستم اولین گل رسمی‌ام را به ثمر برسانم. ان‌شاءالله اگر در بازی‌های آینده باز هم برای تیم به میدان رفتم تلاش می‌کنم که گل‌زنی کنم.

کمندانی در پاسخ به این سوال که چرا فرصت‌های پرسپولیس به گل تبدیل نمی‌شود، گفت:‌ واقعا نمی‌دانم چرا ما اسیر بدشانسی شده‌ایم. توپ‌هایمان به با بدشانسی به گل تبدیل نمی‌شود. در هر بازی چندین و چند فرصت گل‌زنی به دست می‌آوریم اما این فرصت‌ها یکی پس از دیگری از دست می‌رود. مهدی طارمی هم به عنوان مهاجم تیم تلاش زیادی انجام داد تا دروازه حریف را باز کند. درست است که نتوانست پنالتی را به گل تبدیل کند، اما مطمئنا در بازی‌های بعدی پنالتی‌هایش را به گل تبدیل می‌کند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه درباره حضورش در تیم ملی گفت:‌ خوشحالم که در اردوی جدید تیم ملی امید باز هم به اردو دعوت شدم. واقعیت این است که تیم ما پتانسیل بالایی برای صعود به المپیک دارد. همه بازیکنانمان یک دل هستند تا با گرفتن نتایج خوب در مقدماتی به المپیک صعود کنیم. در حال حاضر در اردوی ترکیه به سر می‌بریم و شرایطمان واقعا خوب است. امیدوارم که در نهایت جواب زحماتمان را بگیریم و به المپیک صعود کنیم. البته من دوست دارم در تیم ملی امید هم گل‌زنی کنم و باعث خوشحالی مردم شوم.
دیدگاهتان را بنویسید