کمندانی: دوست داشتم اولین گلم برای پرسپولیس با سه امتیاز همراه می‌شد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش عملکرد خوبی در دیدار برابر نفت تهران داشت، گفت: دوست داشتم اولین گلم برای پرسپولیس با پیروزی و کسب سه امتیاز همراه می‌شد که متاسفانه اینگونه نشد.

به  گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از مهر، میلاد کمندانی در رابطه با دیدار پرسپولیس برابر نفت در هفته سیزدهم لیگ برتر که با تساوی یک بر یک خاتمه یافت، گفت: بازی سختی را پشت سر گذاشتیم. اما در این بازی هم عملکرد خیلی خوبی داشتیم و موقعیت‌های زیادی را به‌روی دروازه‌ حریف ایجاد کردیم که متاسفانه آن‌ها تبدیل به گل نشد و این بازی در نهایت با تساوی خاتمه یافت.

وی در رابطه با گلی که در این بازی به ثمر رساند، افزود: به هر حال ما موقعیت‌های زیادی را به روی دروازه حریف ایجاد کردیم که خوشبختانه توانستم اولین گلم را برای پرسپولیس در این بازی به ثمر برسانم. البته دوست داشتم که اولین گلم برای پرسپولیس با سه امتیاز و کسب پیروزی همراه می‌شد که متاسفانه اینگونه نشد.  اما در مجموع از اینکه توانستم اولین گلم را برای تیمم به به ثمر برسانم خیلی خوشحالم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کنی با وجود گلزنی در این مسابقه در ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی‌های آتی جای بگیری؟  خاطر نشان کرد: مهم‌ترین مساله موفقیت تیم است. من سعی می‌کنم زمانی که در زمین مسابقه هستم با تمام وجود بازی کنم و تمام تلاشم را به کار بگیرم تا برای تیمم مفید باشم و زمانی هم که روی نیمکت هستم برای موفقیت تیم دعا می‌کنم. ما امسال تیم خوبی داریم که همه با هم برای موفیت پرسپولیس می‌جنگند.

کمندانی در رابطه با اردوی پیش روی تیم المپیک ایران تصریح کرد: تیم المپیک ایران واقعا تیم خوبی است که هم بازیکنان خوبی دارد و هم از کادر با دانش و قوی بهره می‌برد. ما راه سختی را پیش رو داریم که این اردو‌های آماده سازی می‌تواند در این راه به ما کمک کند تا با هماهنگی بیشتری پیش روی کنیم. تیم المپیک در حال حاضر روند مثبتی دارد که امیدوارم بتوانیم با حفظ این روند در مسابقات نهایی که در دی ماه در قطر برگزار می‌شود، موفق عمل کنیم و به المپیک صعود کنیم.

وی در پایان تصریح کرد: متاسفانه در پایان بازی یک هوادار پرسپولیس درگذشت که این مساله ما را به شدت غمگین کرد. من هم به نوبه خودم فوت این هوادار را به خانواده این مرحوم و پرسپولیسی‌ها تسلیت می‌گویم.
دیدگاهتان را بنویسید