کی روش: من پاک پاک هستم

پرسپولیس اف سی: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در اولین تمرین پس از بازگشت از عمان به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
کی روش گفت: بسیار خوشحالیم که بعد از چند روز می توانیم نفس راحتی بکشیم. ما می توانیم بازی عمان را از دو روی مختلف نگاه کنیم. اول اینکه عملکرد مثبتی نداشتیم، من در مصاحبه مطبوعاتی بعد از بازی گفتم که از این بازی و نتیجه راضی نیستم. البته هوای عمان بسیار گرم و شرجی و نامطلوب بود و تاثیر خود را روی بازی ما گذاشت.

کی روش در مورد صدرنشینی ایران گفت: ما با 8 امتیاز تیم اول گروه هستیم که نکته مثبتی است توجه داشته باشید تیم خوب امارات در حال حاضر با 8 امتیاز پایین تر از عربستان حتی ممکن است فرصت صعود را از دست بدهد. در هر گروه 2 تیم کاندیدای صعود هستند و خوشبختانه ما تیم اول گروه هستیم.

سرمربی تیم ملی سپس درباره بازی مقابل ژاپن صحبت کرد و گفت: این یک بازی با کیفیت و خوب خواهد بود و تجربه بین المللی بازیکنان ما را بالا خواهد برد. ژاپنی ها مربی بسیار خوبی دارند. سوال اصلی این نیست که کدامیک قدرتمندتر و کدامیک ضعیف تر هستند؛ بلکه نکته اصلی این است که ما بازیکنانی داریم که جوان هستند و تجربه بازی های بین المللی را نداشته اند. در تیم ژاپن بازیکنان بسیاری مثل هوندا، کاگاوا حضور دارند که بازی مقابل آنها تجربه خوبی را برای جوان های ایرانی به وجود می آورد.

ما یک تیم ملی کاملا جوان را تشکیل داده ایم که می تواند در آینده حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد. برای همین از همه رسانه ها درخواست می کنم که برای بازی مقابل ژاپن از همه هواداران درخواست کنند که به ورزشگاه بیایند. این به بازیکنان ما اثبات می کند که هواداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

کی روش همچنین نکته ای هم درباره بازگشت جواد نکونام به تیم ملی صحبت کرد و گفت: تا جایی که می دانم این موضوع صحت ندارد. همانطور که همه می دانند و من بارها گفته ام امیدوارم هر چه سریع تر رابطه مربیگری ما و جواد شکل بگیرد و او در کادرفنی به ما اضافه شود تا تجربه اش را به بازیکنان جوان انتقال بدهد.

پرسپولیس اف سی: کی روش همچنین درباره شرایط زمین ورزشگاه آزادی گفت: زمین ورزشگاه آزادی خوب اما عاقلانه نیست که در این باره صحبت کنیم چون چیزی تغییر نمی کند.

از کی روش درباره پرونده آل اشپورت هم سوال شد که سرمربی تیم ملی دراین باره پاسخ داد: من می دانم چه کسی پشت این پرونده است. البته بعد از بازی با ژاپن به همراه وکیلم همه موضوعات این ماجرا را اعلام می کنم.

کی روش در پایان حرف ها با تاکید بر اینکه برای این بازی تبلیغ بشود گفت: اگر رسانه ها بتوانند کاری کنند بالای 50 هزار نفر تماشاگر بیاید، برنده اصلی این بازی خواهند بود.

آخرین سوال از کی روش هم در حین خروج او از جمع خبرنگاران از وی پرسیده شد که یک خبرنگار به او گفت پیش بینی اش درباره نتیجه پرونده آل اشپورت چیست؟ کی روش با خنده در حالی که جیب های شلوار ورزشی اش را بیرون کشید، پاسخ داد: من پاک پاکم! و باخنده ادامه داد نگران نباشید. این پرونده به بهترین نحو حل و فصل می شود.

ایسنا
دیدگاهتان را بنویسید