گرشاسبی: چیزی در مورد استعفای طاهری نشنیده‌ام|او احساسی عمل نمی‌کند

پرسپولیس اف سی: مدیرکل حوزه وزارتی گفت: چیزی در مورد استعفای علی‌اکبر طاهری از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس نشنیدم.

حمیدرضا گرشاسبی در مراسم تودیع و معارفه وزارت ورزش وجوانان گفت: خوشحالیم مراسم تودیع محمود گودرزی و معارفه مسعود سلطانی‌فر با حضور معاون اول رئیس‌جمهور انجام شد.

سلطانی‌فر چند روزی است که کار خود را آغاز کرده و همانطور که در صحبت‌هایش می‌گوید امیدواریم با سرعت بیشتر ورزش را در راستای توسعه جلو ببرد.

وی افزود: از زحمات گودرزی تشکر می‌کنیم و به او خسته نباشید می‌گوییم. او با برنامه‌ریزی و همت معاونان، مدیرکل استان‌ها، فدراسیون‌ها، رسانه‌ها و … کار را پیش برد و 3 سال خوب،‌باشکوه و پربار داشتیم. ما در رشته‌های مختلف برای اولین بار صاحب کرسی‌های مختلف شدیم و امیدواریم تا المپیک 2020 شرایط خوبی بر ورزش حاکم باشد.

مدیرکل حوزه وزارتی در مورد مشکلات اساسنامه برخی رشته‌ها خاطرنشان کرد: اساسنامه‌ها با ایرادی قدیمی روبرو هستند و هر چند وقت یک بار خودشان را نشان می‌دهند و باعث حاشیه می‌شوند. سلطانی‌فر روی این مسائل حساس است و سازماندهی مناسب صورت می‌گیرد.

گرشاسبی در مورد بحث استعفای محمدرضا طاهری عنوان کرد: من بحثی در مورد استعفا نشنیده‌ام. اگر بحث استعفایی وجود داشته باشد باید در هیأت مدیره مطرح شده و بحث و بررسی صورت بگیرد. در نهایت تصمیم هم با وزیر ورزش به عنوان مسئول مستقیم پرسپولیس است. من از طاهری هم چنین چیزی نشنیدم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا او به خاطر رفتن گودرزی احساسی نشده تا تصمیم به استعفا بگیرد، افزود: طاهری مدیر باسابقه و مدیری قدیمی است که احساسی عمل نمی‌کند. باید این مسئله را از او سؤال کنم و سپس توضیح دقیقی در این ارتباط بدهم.

مدیرکل حوزه وزارتی در مورد اینکه برخی از فدراسیون‌ها رئیس ندارند و چه تصمیمی در باره آنها گرفته می‌شود، اظهار داشت: ما 2 مدل فدراسیون داریم. یکی المپیکی و دیگری غیرالمپیکی هستند. آنها که المپیکی نیستند باید انتخاباتشان بزودی برگزار شود و در مورد رشته‌های المپیکی هم باید درباره اساسنامه آنها بازنگری هایی صورت پذیرد.
دیدگاهتان را بنویسید