گزارش آخرین تمرین پرسپولیس پیش از دیدار با صبا

پرسپولیس اف سی: آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پیش از بازی برابر صبای قم در غیاب بن‌سون و در حالی که اومانا و حاتمی تیم را همراهی نکردند، برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز آخرین تمرین پیش از بازی با صبای قم را از ساعت 16 در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز کردند. بازیکنان از ساعت 16 در زمین حاضر بودند و پس از گوش کردن به صحبت‌های برانکو، تمرین آغاز شد.

گرم کردن بازیکنان همراه با کار با توپ بود در حالی که میلاد کمندانی ملی‌پوش تیم المپیک، از امروز به جمع سرخپوشان اضافه شد.

جری بن‌سون که برای همراهی تیم ملی کشورش به هندوراس رفته بود، در تمرین امروز غایب بود. مایکل اومانا با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد. وی به دلیل مصدومیت در دو بازی آینده پرسپولیس حضور نخواهد داشت. بابک حاتمی هم که به تمرینات گروهی تیم اضافه شده بود، امروز به دلیل شرایطی که داشت، به صورت اختصاصی کار کرد.

بازیکنان بعد از گرم کردن، با دریافت کاورهای سفید به دو گروه سفید و مشکی تقسیم شدند. در این بخش از تمرین، بازیکنان بعد از پاسکاری باید به توپ ضربه می‌زدند و ضربه آنها باید از بین موانعی که کاشته شده بود، عبور می‌کرد.

مرحله بعدی تمرین، فوتبال در زمین کامل بود و پس از آن ضربات ایستگاهی در دستور کار قرار گرفت. در جریان بازی فوتبال، کادر فنی بیشتر به دنبال آن بود که بین ملی پوشان و سایر نفرات هماهنگی بوجود بیاورد. امروز همچنین رامین رضائیان با توجه به قرار داشتن در ترکیب اصلی دیدار ایران برابر ژاپن، روز چهارشنبه فقط به دویدن آرام پرداخته بود، به صورت کامل در تمرینات شرکت کرد.

گفتنی است؛ بازیکنان پس از پایان تمرین امروز، برای حضور در اردوی پیش از بازی، راهی هتل شدند.
دیدگاهتان را بنویسید