گزارش اولین تمرین سرخ پوشان پس از اردوی کیش

پرسپولیس اف سی:اولین تمرین پرسپولیس در تهران و در درفشی فر بعد از بازگشت از اردوی یک هفته ای در کیش امروز صبح برگزار شد.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ بعد از مرخصی 24 ساعته د بازگشت از اردوی کیش، امروز در درفشی فر جمع شدند تا اولین تمرین خود را برای دیدار با گسترش پیگیری کنند.

* با توجه به بارش برف، مسوولان مجموعه درفشی فر تلاش زیادی برای آماده سازی و برف روبی زمین تمرین انجام دادند تا برانکو و شاگردانش مشکلی برای برگزاری تمرین نداشته باشند.

* بازیکنان راس ساعت 11 در درفشی فر حاضر شدند و با حضور در سالن وزنه این مجموعه به گرم کردن و کار با وزنه زیر نظر مربی بدنساز پرداختند.

* با توجه به سرمای هوا، استقبال کمی از سوی هواداران از این تمرین شد و حدود 15 هوادار روی سکوهای درفشی فر حاضر شدند.

* سامانه 3090 که اسپانسرینگ و پشتیبانی از پرسپولیس را برعهده دارد، تلاش زیادی برای پوشش خبری تمرین این تیم به نمایش گذاشته و با اعزام چند تیم رسانه ای به پوشش تمرین پرداخته است.

* کریم باقری اولین عضو از کادرفنی بود که ساعت 11:30 دقیقه وارد زمین شد و البته حضورش با شورت ورزشی در این سرما جالب توجه بود. بعد از او دیگر اعضای کادرفنی و بازیکنان نیز به ترتیب وارد زمین شدند.

* بازیکنان با حضور در زمین به دویدن و استارت های کوتاه اختصاصی پرداختند تا سرما موجب آسیب آنها نشود.

* بازیکنان بلافاصله بعد از حضور در زمین به آیتم فوتبال در یک نیمه زمین و پرس را پشت سر گذاشته و کری بین طرفین جذابیت خاصی به این بخش داده بود.

* کریم باقری که در فوتبال درون تیمی با کاور نارنجی به میدان می رفت در یک صحنه با دریبل دو بازیکن مورد تشویق شدید بازیکنان قرار گرفت.

* جدیت در این آیتم و فوتبال درون تیمی به جدی بالا بود که در دو صحنه موجب مصدومیت امید عالیشاه و مهدی طارمی شد که البته این دو بازیکن خیلی زود به ترکیب بازگشتند و ادامه تمرین را دنبال کردند.

* فوتبال درون تیمی با جدیت خاصی برگزار شد و تکل بازیکنان روی یکدیگر بارها باعث مصدومیت جزیی آنها شد و این در حالی بود که برانکو واکنشی به این اتفاق نداشت و کریم باقری بازیکنان را به ادامه بازی تشویق می کرد.

* مصدومیت بازیکن تستی پرسپولیس که طی تکل محسن مسلمان و در نهایت برخورد با تیرک دروازه به وجود آمده بود از حاشیه های اصلی آن بود که بازیکنان را نیز تحت تاثیر قرار داد.

* تمرین 70 دقیقه ای پرسپولیس که اختصاص به فوتبال درون تیمی پرفشار داشت در نهایت ساعت 12:40 دقیقه به پایان رسید و بازیکنان بعد از سوت برانکو راهی رختکن شدند تا راهی منازل خود شوند.




دیدگاهتان را بنویسید