گزارش تمرین تیم ملی در گوام+ تصاویر

پرسپولیس اف سی: اعضای تیم ملی فوتبال ایران که بامداد شنبه پس از پروازی حدودا 24 ساعتی به گوام رسیدند، نخستین روز حضورشان را در این کشور پشت سر گذاشتند.  ملی پوشان پس از حضور در هتل و صرف غذایی مختصر به استراحت پرداختند. به دلیل خستگی ملی پوشان، کادر فنی صرف صبحانه را اختیاری کرده بود و بازیکنان می توانستند به جای این وعده غذایی به استراحت بپردازند تا بدنهایشان آمادگی بیشتری برای حضور در تمرینات پیدا کند.


بازیکنان در ساعت 13 با حضور در سالن غذاخوری ناهار خود را میل کردند تا آماده برنامه عصر شوند. حضور در تمرین بخش بعدی برنامه امروز ملی پوشان بود. بازیکنان ساعت 15:45 به وقت محلی عازم ورزشگاه شدند؛ استادیومی که با آنچه در ذهن هواداران فوتبال ایران است، تفاوت عمده ای دارد. رختکن بسیار ساده شامل دو ردیف سکوی چوبی، سکوهای سیمانی و فلزی برای تماشاگران، اتاق کنفرانس مطبوعاتی کوچک و زمین چمن مصنوعی بسیار صاف، این مجموعه ورزشی را تشکیل می دهد. دفتر مرکزی فدراسیون فوتبال گوام هم در همین مجموعه قرار دارد.


ملی پوشان ایران که باید شرایط تازه ای را برای تمرین تجربه می کردند، یک به یک از این زمین بازدید کردند. کارلوس کی روش هم جلوتر از بازیکنان و دیگر اعضای کادر فنی با حضور در زمین چمن، وضعیت این زمین را برای تمرین امروز و از همه مهمتر بازی روز سه شنبه بررسی کرد.

بعد از آماده شدن بازیکنان، کادر فنی بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد. گروه اول بازیکنانی بودند که در بازی روز پنج شنبه به طور کامل برای تیم ملی به میدان رفته بودند و دیگر گروه را بازیکنانی تشکیل می دادند که فرصت بازی مقابل ترکمنستان پیدا نکرده بودند.

گروه اول تمرین سبک تری را برگزار کردند؛ تمرینی که به منظور بازیابی توان بازیکنان انجام گرفت اما گروه دوم تمرین جدی و معمول خود را زیر نظر کی روش و دستیارانش پشت سر گذاشتند.

آفتاب شدید و گرمای 31 درجه ای هوا به همراه رطوبت 70 درصدی هوای گوام شرایط دشواری را برای انجام تمرین ایجاد کرده بود اما ملی پوشان با انگیزه بالا تمرین جدی و با نشاطی را برگزار کردند.

در پایان بازیکنان تیم ملی به هتل محل اقامت خود برگشتند تا در سالن تمرینی این هتل نیز بخش دیگری از تمرین خود را زیر نظر دکتر دیه گو به انجام برسانند.

فردا تمرینات تیم ملی در گوام ادامه پیدا خواهد کرد.

منبع: سایت رسمی فدراسیون
دیدگاهتان را بنویسید