گزارش تمرین سرخپوشان و فراموشی اتفاقات

[ad_1]

پرسپولیس اف سی : به دلیل تاخیر یکی از بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز صبح سرمربی این تیم به این بازیکن اجازه تمرین نداد.

پس از اینکه بازیکنان پرسپولیس روز گذشته به دلیل اعتراض به واریز کم پول به حساب‌هایشان حاضر به تمرین نشدند، امروز طبق برنامه از ساعت 10 صبح در ورزشگاه درفشی‌فر حاضر شده و مشغول تمرین شدند.

* حدود 10 هوادار در سکوت کامل تمرین امروز پرسپولیس را تماشا کردند.

* مهدی طارمی و محسن مسلمان زمانی به درفشی‌فر آمدند که تمرین پرسپولیس آغاز شده بود.

* در ابتدای تمرین برانکو حدود 10 دقیقه برای بازیکنانش صحبت کرد و از آنها خواست با فراموش کردن اتفاقات روز گذشته تنها به تمرین کردن و رسیدن به موفقیت فکر کنند.

* کریم باقری در تمرین امروز پرسپولیس همانند روز گذشته غایب بود.

* الکساندر لوبانف که دیروز از ازبکستان به ایران بازگشته بود در تمرین حاضر شد.

* امیرعباس آئینه‌چی بازیکن جوان امروز زمانی به درفشی‌فر آمد که 50 دقیقه از تمرین گذشته بود به همین دلیل برانکو به وی اجازه تمرین نداد و برای تنبیه کردن او به این بازیکن گفت که فقط دور زمین بدود.

* سرخپوشان در ابتدا دقایقی زیر نظر مارکو کارهای کششی و بدنی انجام دادند تا آماده تمرین شوند.

* پس از تمرین سرخپوشان به کار با توپ مشغول شدند.

* فوتبال در دو سوم زمین بخش اصلی تمرین امروز پرسپولیسی‌ها بود که قضاوت این بازی را خود برانکو بر عهده داشت.

* دروازه‌بان پرسپولیس امروز به صورت اختصاصی زیر نظر مربی دروازه‌بانان این تیم مشغول کار شدند.

* طبق تصمیم برانکو بازیکنان پرسپولیس از امروز روزی دو نوبت تمرین خواهند کرد و به این ترتیب سرخپوشان امروز ساعت 16 در محل تمرین خود حاضر شده و زیر نظر مربیان کار خواهند کرد.

* در جریان تمرین درگیری لفظی کوچکی بین احمد نوراللهی و وحید حیدریه اتفاق افتاد.در یک صحنه حیدریه به اینکه نوراللهی به او پاس نداده بود ناراحت شد و اعتراضش را به هافبک سرخپوشان اعلام کرد. نوراللهی هم که در مرکز زمین قرار داشت پاسخی به مدافع تیمش داد که در این صحنه برانکو از دو بازیکن خواست به این موضوع پایان دهند.

تمرین سرخپوشان امروز در حالی برگزار شد که تا پیش از این قرار بود این تیم امروز در دیداری تدارکاتی به مصاف پارسه تهران برود اما با توجه به اتفاقات دیروز دیدار امروز این تیم لغو شد.

 




دیدگاهتان را بنویسید