گزارش تمرین صبح پرسپولیس

سوشا مکانی برای رسیدگی به برخی امور شخصی در تمرین امروز صبح سرخپوشان غایب بود.

پرسپولیس اف سی : اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی این تیم مقابل استقلال اهواز امروز از ساعت 11 و 30 دقیقه صبح در ورزشگاه درفشی‌فر آغاز شد.

*بازیکنان ترکیب اصلی بازی دیروز به ریکاوری پرداختند. این بازیکنان ابتدا دقایقی دور زمین دویدند و سپس به انجام تمرینات پرنشاط مشغول شدند تا خستگی حاصل از بازی دیروز را از تن خارج کنند.

*سوشا مکانی دروازه‌بان پرسپولیس برای پیگیری مسائل شخصی خود و رسیدگی به شکایت یکی از مدیربرنامه‌ها از وی به دلیل حضور در باشگاه پرسپولیس در تمرین نوبت صبح غایب بود. همچنین مصطفی‌ قنبرپور در تمرین نوبت صبح غایب بود.

*بازیکنانی که روز گذشته مقابل استقلال اهواز بازی نکردند یا به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمده بودند امروز با حضور در سالن بدنسازی ورزشگاه درفشی‌فر به زدن وزنه مشغول شدند.

*رضا نورمحمدی کاپیتان تیم پرسپولیس امروز دقایقی دور زمین دوید و سپس از جمع سرخپوشان جدا شد و به رختکن رفت. مهرداد کفشگری امروز زودتر از سایر بازیکنان ورزشگاه درفشی‌فر را ترک کرد.

*ایمان صادقی و مرتضی قدیمی‌پور دو دروازه‌بان پرسپولیس که در تمرین امروز شرکت داشتند زیر نظر پانادیچ تمرینات اختصاصی دروازه‌بانی را انجام دادند.

*حدود 20 هوادار پرسپولیس در محل تمرین امروز این تیم حاضر شدند که البته در سکوت کامل تمرین را تماشا کردند.

*بازیکنان پرسپولیس در تمرین امروز بسیار شاداب بودند و بارها درباره بازی دیروز و الکلاسیکوی دیشب با یکدیگر به شوخی و کری خوانی می پرداختند.

گفتنی است، بازیکنان تیم پرسپولیس که روز گذشته مقابل استقلال اهواز بازی نکردند یا اینکه زمان کمی به میدان رفتند قرار است عصر امروز از ساعت 16 در ورزشگاه درفشی‌فر به مصاف تیم فوتبال پاراگ بروند که این بازی تدارکاتی از سوی مربیان پرسپولیس برای آمادگی کلیه بازیکنان در نظر گرفته شده است.

منبع خبر: ورزش 3
پاسخی بگذارید