گزارش تمرین : هواداران سرخ پوش رکورد زدند

پرسپولیس اف سی : تمرین تیم پرسپولیس امروز پس از دو روز تعطیلی در ورزشگاه درفشی فر برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می خوانید:

*امروز حدود 300 تماشاگر با حضور در ورزشگاه درفشی فر به تماشای تمرین پرسپولیس پرداختند. این تعداد از هواداران همه بازیکنان و مربیان را تشویق کرده و حمایت جالب توجهی از سرخ پوشان کردند. این تعداد تماشاگر در تمرینات پرسپولیس در لیگ امسال بی سابقه بود و حضور هواداران در این تمرین به نوعی رکوردشکنی آنها به حساب می آمد.

*هواداران پرسپولیس امروز سرود قهرمانی سر داده و مدعی بودند که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر خواهد بود.

*پرسپولیسی ها با شعارهایی از کی روش درخواست می کردند محسن مسلمان به تیم ملی دعوت شود.

*با توجه به نظرسنجی که امشب در یکی از برنامه های تلویزیونی مبنی بر انتخاب بهترین مربی خارجی بعد از انقلاب برگزار می شود هواداران پرسپولیس اعتقاد داشتند که برانکو گزینه بهتری نسبت به کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی خواهد بود.

*رضا چلنگر مترجم سابق برانکو امروز در ورزشگاه درفشی فر حضور داشت.

*محمد پنجعلی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با حضور در محل تمرین سرخ پوشان عملکرد شاگردان برانکو را تماشا کرد.

*پیش از شروع تمرین محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه پرسپولیس با حضور در ورزشگاه درفشی فر دقایقی با برانکو و سوشا مکانی به صحبت پرداخت.

*پیش از شروع تمرین برانکو دقایقی برای شاگردانش صحبت کرد.

*رضا خالقی فر و محسن بنگر امروز دقایقی به صورت اختصاصی دور زمین دویدند و سپس برای انجام مراحل درمانی زیر نظر کادر پزشکی مشغول به کار شدند.

*بازیکنان پرسپولیس ابتدا زیر نظر مارکو به تمرینات کششی و نرمشی پرداختند که این بخش از تمرین حدود 15 دقیقه به طول انجامید.

*بخش دیگر تمرین امروز پرسپولیسی ها سانتر از جناحین و ضربه به چارچوب بود که برانکو نظارت مستقیمی به عملکرد شاگردانش داشت.

*4 دروازه بان پرسپولیس دقایقی زیر نظر ایگور پانادیچ مربی دروازه بانان پرسپولیس تمرینات اختصاصی انجام دادند.

*با توجه به اینکه تولد مهرداد کفشگری دو روز پیش بود اما هواداران پرسپولیس امروز به وی تولدش را تبریک گفتند.

*ادامه تمرین امروز پرسپولیسی ها بازی فوتبال در دو سوم زمین بود و شاگردان برانکو به دو تیم قرمز و سبز تقسیم شدند. از نکات جالب توجه این فوتبال حضور کریم باقری در تیم سبز بود.

تمرین فردای تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت 17 و در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی به دور از چشم خبرنگاران و هواداران برگزار خواهد شد.
دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of