گزارش تمرین پرسپولیس/تأخیر 20 دقیقه ای طارمی

پرسپولیس اف سی:پرسپولیسی ها بعد از یک روز تعطیلی تمرین نوبت صبح خود را در درفشی فر از سر گرفتند.

شاگردان برانکو ایوانکوویچ که روز گذشته را تعطیل بودند امروز در دو نوبت به تمرین خواهند پرداخت.

* با توجه به لغو دیدار دوستانه این تیم برابر آرارات، سرخپوشان در نوبت بعد از ظهر هم به تمرین خواهند پرداخت.

* بازیکنان پرسپولیس از ساعت 11 با حضور سالن بدنسازی تمرین خود را آغاز کردند.

* سرخپوشان در حال رایزنی با کادرفنی برای لغو تمرین نوبت بعد از ظهر با توجه شب یلدا و ترافیک تهران در آن زمان هستند و باید دید در این مساله موفق می شوند یا خیر.

* مهدی طارمی که با توجه به تعطیلی تمرین در روز گذشته سفری کوتاه به بوشهر داشت با 20 دقیقه تاخیر در تمرین حاضر شد و به رختکن رفت. طارمی روز گذشته با حضور در بوشهر به پادگان محل خدمت سربازی اش نیز سر زد و دیداری دوستانه و خاطره انگیز با فرماندهان سابق و دوستانش داشت.

* با توجه به سرمای هوا استقبال کمی از سوی هواداران از تمرین نوبت صبح صورت گرفته است و تنها 5 هوادار روی سکوهای درفشی فر حضور دارند.

* عادل فردوسی پور که قصد دارد در برنامه یلدایی امشب نود آیتم های ویژه ای را در نظر گرفته با اعزام گروهی به درفشی فر از سرخپوشان نیز گزارشی تهیه کردند. محمدحسین میثاقی با گروهش در درفشی فر به تهیه گزارش یلدایی از سرخپوشان پرداختند.

* با حضور در زمین، گلرها از بازیکنان جدا شدند و زیر نظر پانادیچ به تمرینات اختصاصی پرداختند.

* بازیکنان بعد از پاسکاری های کوتاه برای گرم کردن در سه گروه تقسیم شدند و در این گروه 6 نفره به پاسکاری کوتاه و تحت فشار پرداختند که برانکو اصرار زیادی به جابجایی های سریع و پاس صحیح داشت.

* فرشاد احمدزاده با شروع تمرین در چمن با اجازه از کادرفنی درفشی فر را ترک کرد.

* وحید حیدریه و میلاد کمندانی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید و لوکا ماریچ و فرشاد احمدزاده با اجازه کادرفنی در این تمرین 5 غایب سرخپوشان را تشکیل می دهند.

* مرحله بعدی تمرین سرخپوشان اختصاص به حرکت ترکیبی و در نهایت شوت به دروازه داشت.

* نوراللهی که به دلیل مصدومیت از اردوی تیم ملی امید جا مانده در درفشی فر حاضر شد و با لباس شخصی به تماشای تمرین هم تیمی هایش پرداخت.  هافبک پرسپولیس زیر نظر کادرپزشکی این تیم به مداوای مصدومیتش خواهد پرداخت.

ورزش 3

 
دیدگاهتان را بنویسید