گزارش تمرین پرسپولیس/پانادیچ برای ایستادن درون دروازه اعلام آمادگی کرد!

پرسپولیس اف سی: اولین تمرین پرسپولیس بعد از تعطیلی 10 روزه در درفشی فر برگزار شد.

برانکو ایوانکوویچ که صبح امروز از زاگرب به ایران آمده بود با سرماخوردگی اش شرایط ویژه ای را از نظر بدنی و البته ذهنی پشت سر می گذاشت.

او که اکنون با جدایی پانادیچ و مشکلات سوشا مکانی در تیمش خلا بزرگی را احساس می کند اولین تمرین تیمش را برای استارت در نیم فصل دوم در درفشی فر آغاز کرد که در ادامه حاشیه های آن را می خوانید.

* برانکو ایوانکوویچ طبق وعده قبلی در ابتدای تمرین در نشست خبری حاضر شد و به تشریح شرایط حال حاضر تیمش پرداخت و از جذب دروازه‌بان جدید تا جانشین پانادیچ و جدایی کفشگری توضیحاتی ارایه داد.

* خارجی های پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن تعطیلات سال نو در حالی در تمرین حاضر شدند که بازیکنان سال نو را به آنها تبریک گفتند.

* با توجه به سرمای تهران، برانکو در زمان آغاز تمرین بار دیگر به سمت ماشینش رفت و شال و کلاهش را برای در امان بودن از سرما برداشت.

* مهرداد کفشگری که گفته می شود به دلایل انضباطی اجازه حضور در تمرین را ندارد قرار است در باشگاه حضور یابد و جلسه ای با طاهری برگزار کند.

* با توجه به مرخصی امید عالیشاه، مراسم تولد این بازیکن هم کنسل شد و بازیکن شمالی پرسپولیس در تمرین امروز غیبت دارد.

* نکته عجیب در تمرین امروز اینست که این تیم برای برگزاری تمرین تاکتیکی دروازه بان ندارد؛ ایمان صادقی به خونه به خونه پیوسته و سوشا مکانی هم …

* سوشا مکانی، مهرداد کفشگری، وحید حیدریه، میلاد کمندانی و علی علیپور غایبان اولین تمرین پرسپولیس هستند.

* غیبت دروازه بانان پرسپولیس در این تمرین باعث شد تا پانادیچ به عنوان مربی دروازه بانان به شوخی و در صحبت با اطرافیانش اعلام کند آماده است درون دروازه قرار گیرد.

* بازیکنان بلافاصله بعد از گرم کردن در دو گروه به بازی درون تیمی پرداختند که قدیمی پور و پانادیچ در دروازه حاضر شدند.

* کیفیت بد چمن درفشی فر در کنار آب گرفتگی ان به دلیل بارندگی شب گذشته، شرایط سختی برای بازیکنان به وجود آورده است.

* اعتراض شدید پانادیچ به مهدی طارمی؛ پانادیچ، مربی دروازه بانان پرسپولیس که در این تمرین درون دروازه قرار گرفته است در یک صحنه اعتراض شدیدی به مهدی طارمی داشت و معتقد بود او با تمارض به دنبال گرفتن پنالتی است. واکنش طارمی به این اعتراض شدید سکوت بود و او بازی را دنبال کرد.

* حدود 50 هوادار با حضور روی سکوهای درفشی فر تنها به تماشای این تمرین مشغول هستند و خبری از تشویق بازیکنان نیست.

تمرین ساعت 17:25 دقیقه به پایان رسید.
دیدگاهتان را بنویسید