گزارش تمرین پرسپولیس/ برانکو دیر آمد، کامیابی‌نیا ماسک زد

تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس تحت شعاع حضور وزیر ورزش دیر آمدن برانکو بر سر تمرین و ماسکی که بازیکن این تیم در تمرین زده بود، انجام شد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و  به نقل از فارس، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی امروز از ساعت ۱۱ در این ورزشگاه برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید.

*برانکو سرمربی پرسپولیس که برای رسیدگی به امور مالیاتی‌اش به اداره مالیات رفته بود در اواخر تمرین امروز پرسپولیس به زمین شماره ۲ آزادی آمد و بدون لباس ورزشی تمرین امروز سرخ‌پوشان را تماشا کرد.

*رضا نورمحمدی کاپیتان تیم پرسپولیس که برای انجام فیزیوتراپی با برانکو هماهنگ کرده بود در تمرین امروز حاضر نشد.

*به دلیل ناهماهنگی‌های به وجود آمده خبرنگاران پس از ۴۰ دقیقه که از زمان تمرین پرسپولیس گذشته بود اجازه پیدا کردند در محل تمرین سرخپوشان حاضر شده و به تهیه خبر بپردازند.

*فرزند فرشاد پیوس آقای گل نامدار از تاریخ باشگاه پرسپولیس امروز در تمرین سرخپوشان حاضر شد و دقایقی با محمود خوردبین به صحبت پرداخت.

*محمود خوردبین به دلیل آلودگی هوا با ماسکی که بر دهان داشت، تمرین سرخپوشان را تماشا می‌کرد.ازنکات جالب توجه تمرین امروز کمال کامیابی‌نیا بود که او هم به دلیل آلودگی هوا در زمان تمرین ماسک بر دهان داشت.

*تمرین امروز پرسپولیسی‌ها تحت شعاع حضور محمود گودرزی وزیر ورزش بود.

*تمرین امروز سرخپوشان پرفشار اما با نشاط بود.

*بازیکنان پرسپولیس در دقایقی از تمرین سانتر از جناحین را به صورت فشرده و با آفسایدگیری برگزار می‌کردند.

*در بخشی از تمرین بازیکنان پرسپولیس باید توپ را به تیر دروازه زده و سپس توپ برگشتی را گل می‌کردند.

* محسن بنگر در اواخر تمرین دچار مصدومیت جزیی شد اما مشکل خاصی برای او به وجود نیامد.
دیدگاهتان را بنویسید