گزارش تمرین پرسپولیس/ بهبود روحیه پرسپولیسی‌ها

پرسپولیس اف سی: بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز (شنبه) با روحیه بهتری نسبت به روزهای گذشته تمرین کردند.

به گزارش پرسپولیس اف سی  و به نقل از تسنیم، اولین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی روز گذشته با صبا از ساعت ۱۶ امروز (شنبه) در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

* با توجه به سردی هوا و بارش باران تمرین امروز سرخپوشان کمتر از ۱۰ تماشاگر داشت.

* بازیکنان اصلی پرسپولیس مقابل صبا حدود ۴۵ دقیقه به ریکاوری مشغول شدند و بازیکنان ذخیره زیر نظر کادرفنی تمرینات تاکتیکی و فوتبال در نیمی از زمین را در دستور کار داشتند.

* مهدی طارمی، مهاجم پرسپولیس که در بازی شب گذشته با صبا دچار مصدومیت شده است، امروز حدود ۴۰ دقیقه به همراه فیزیوتراپ پرسپولیس دور زمین راه رفت. رامین رضائیان هم امروز تمرین نکرد.

* مایکل اومانیا، مدافع مصدوم پرسپولیس هم به صورت اختصاصی دقایقی دور زمین دوید. بابک حاتمی نیز که دچار مصدومیت است کنار دیگر بازیکنان تمرین نکرد.

* با توجه به سردی هوا و بارش باران بازیکنان و اعضای کادرفنی با لباس‌های زمستانی در تمرین حضور داشتند.

* بازیکنان پرسپولیس امروز نسبت به روزهای گذشته با روحیه بهتری تمرین می‌کردند تا خیال کادر فنی و هواداران از روحیه بازیکنان راحت باشد.

* با توجه به اینکه تعداد بازیکنان ذخیره برای تمرین کردن کم بود، کریم باقری هم پا به پای بازیکنان در تمرین حضور داشت و بارها با شوت‌های منحصربه‌فردش حاضرین در درفشی‌فر را به وجد آورد.

* با توجه به فرارسیدن ایام محرم یک ایستگاه صلواتی به همت کانون هواداران پرسپولیس مقابل مجموعه درفشی‌فر دایر شده است. همچنین با توجه به ایام سوگواری امام حسین (ع) در ورودی ورزشگاه درفشی‌فر و همچنین قسمت‌هایی از این مجموعه پرچم‌های عزای اباعبدالله (ع) نقش نصب شده است.

*‌ اصغر نیک‌سیرت مترجم برانکو ایوانکوویچ که چند روز پیش دچار سانحه رانندگی شده بود با دست آتل بسته در تمرین حضور داشت.

* برانکو که در اکثر تمرینات پرسپولیس نقش اول را ایفا می‌کند امروز کمتر درگیر تمرین بود و اجرای حرکات تاکتیکی زیر نظر آندره پانادیچ و کریم باقری انجام می‌شد.

* با توجه به اینکه سوشا مکانی با بازیکنان اصلی پرسپولیس تمرین ریکاوری را انجام داده بود، در تمرینات امروز فقط ایمان صادقی و مرتضی قدیمی‌پور، دو دروازه‌بان دیگر پرسپولیس حضور داشتند.

  • امید عالیشاه که در بازی روز گذشته با صبا محروم بود امروز در کنار دیگر بازیکنان تمرین کرد.

۲۰۵۱
پاسخی بگذارید