گزارش تمرین پرسپولیس/ فوتبال هدفمند سرخپوشان در روزی که وضعیت زمین بهتر شد

پرسپولیسی‌ها در تمرین امروز فوتبال هدفمند را زیر نظر برانکو و در زمینی که وضعیت بهتری نسبت به روز گذشته دارد برگزار کردند.

به گزارش پرسپولیس اف سی  و به نقل از فارس، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱ امروز در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد، گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید.

* تمرین امروز پشت درهای بسته بود و خبرنگار یا هواداری اجازه حضور در ورزشگاه را نداشت.

* رضانورمحمدی کاپیتان مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس امروز پیش از تمرین دقایقی با پزشکان این تیم صحبت کرد و سپس دور زمین به صورت اختصاصی به نرم‌دوی پرداخت. بعد از دقایقی دویدن، نورمحمدی برای انجام فیزیوتراپی زمین تمرین را ترک کرد.

* مصطفی قنبرپور مربی پرسپولیس که در تمرین دیروز غایب بود در تمرین امروز حاضر شد.

* بازیکنان بدون گرم کردن از همان ۱۱ صبح روی زمین چمن به تمرین پرداختند.

* حرکات کششی و نرمشی زیرنظر مارکو انجام شد و بازیکنان بدنهای خود را گرم کردند.

* وضعیت زمین چمن درفشی‌فر نسبت به روز گذشته بهتر شده است.

* سرخپوشان در دقایقی از تمرین به بازی آقاوسط با دست مشغول بودند، به این صورت که توپ را با دست به یکدیگر پرتاب کرده و به کنار دروازه می‌رفتند و باید با ضربه سر دروازه را باز می‌کردند.

* سانتر از جناحین و انجام حمله از سوی مهاجمان و دفاع از مدافعان زیر نظر مربیان برگزار شد.

* پرسپولیسی‌ها امروز تمرین جالبی انجام دادند. فوتبال هدفمند و با برنامه که برانکو تاکید زیادی روی آن داشت توسط پرسپولیسی‌ها انجام شد.

* نهار بازیکنان به ورزشگاه درفشی‌فر آورده شد تا پس از تمرین به صرف ناهار بپردازند.

* ضربه به چارچوب و تمرین گلزنی بخش دیگری از تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس بود.

* یکی از برنامه های تمرینی که امروز برانکو برای بازیکنان درنظر گرفته بود تمرین حمله به دفاع و دفاع به حمله بود که بازیکنان باید بدودن توپ این کار را انجام می‌دادند.

  • با اعلام برانکو تمرین فردای پرسپولیس که آخرین تمرین قبل از بازی با راه‌آهن به حساب می‌آید ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید