گزارش تمرین پرسپولیس

 مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم گلی زد که حاضران در تمرین را به یاد گل معروف مارادونا در جام جهانی ۱۹۸۶ انداخت!

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از فارس ، تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۱ صبح در هوای سرد تهران و در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد که گزارش این تمرین را در زیر می‌خوانید.

* احمد نوراللهی، میلاد کمندانی و وحید حیدری سه ملی‌پوش تیم پرسپولیس در تیم امید که به اردوی ترکیه رفته بودند پس از بازگشت از این اردو از امروز به تمرینات اضافه شدند.

* مصطفی قنبرپور مربی تیم پرسپولیس که در تمرین روز گذشته غایب بود امروز در درفشی‌فر حاضر شد.

* دو تن از دوستان محمود خوردبین امروز به درفشی‌فر آمدند و در کنار سرپرست تیم پرسپولیس تمرین را تماشا کردند.

* بازیکنان مطابق روزهای گذشته در سالن بدنسازی بدن‌های خود را گرم کردند و سپس پس از ۳۰ دقیقه به زمین چمن آمدند.

* بازیکنان پرسپولیس پس از حضور در زمین چمن ابتدا به تمرین آقاوسط پرداخته و سپس به پاسکاری در فضای کوچک و بزرگ مشغول شدند.

* حدود ۷۰ هوادار در درفشی‌فر حاضر شدند و تمرین امروز پرسپولیس را از نزدیک تماشا کردند.

* آندره پانادیچ مربی تیم پرسپولیس به دلیل سرمای زیاد هوا دقایقی به صورت اختصاصی دور زمین دوید تا بدن خود را گرم کند.

* از آنجایی که علی علیپور و مهدی طارمی به دلیل محرومیت در بازی پرسپولیس و گسترش فولاد غایب خواهند بود به همین دلیل با دستور برانکو این دو بازیکن تمرینات سنگین بدنی را زیر نظر مارکو مربی بدنساز پرسپولیس و به صورت اختصاصی انجام دادند.

* سوشا مکانی دقایقی به صورت اختصاصی زیرنظر مربی دروازه‌بانان پرسپولیس به تمرین مشغول بود.

* یکی از تمریناتی که امروز بازیکنان پرسپولیس زیر نظر برانکو انجام دادند استفاده از ضربات ایستگاهی و توپ‌های شروع مجدد بود به این صورت که از چپ و راست بازیکنان سانتر می‌کردند و بازیکنان باید این سانترها را تبدیل به گل می‌کردند.

* در بخشی از این تمرین توپ بلندی به روی دروازه ارسال شد که محسن بنگر مدافع پرسپولیس ضمن پرش روی هوا با دست و همانند مارادونا گلی را به ثمر رساند که این گل بنگر حاضرین را به یاد گل مارادونا در جام جهانی ۱۹۸۶ انداخت.

* در دقایقی از تمرین علی علیپور برای سوشا مکانی ضربات پنالتی زد.

* رضا نورمحمدی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که در اواخر تمرین دیروز مصدوم شده بود امروز بدون مشکل به تمرین پرداخت. این در حالی است که سهیل اصغری بازیکن تستی که در تمرین روز چهارشنبه به شدت آسیب دیده بود هم در تمرین حاضر شد.

تمرین روزهای شنبه و یکشنبه تیم فوتبال پرسپولیس مطابق برنامه‌ای که برانکو اعلام کرده پشت درهای بسته برگزار خواهد شد و سرخپوشان روز دوشنبه و در چارچوب هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف گسترش فولاد تبریز خواهند رفت.
دیدگاهتان را بنویسید