گزارش تمرین پرسپولیس

برانکو ایوانکوویچ دومین جلسه تمرینی امروز شاگردانش را در زمین درفشی فر برگزار کرد.

 پرسپولیس اف سی : ، در حالی که شاگردان برانکو، یک جلسه تمرین وزنه در صبح را پشت سر گذاشته بودند، در نوبت عصر نیز زیر نظر کادرفنی و سرمربی کروات تیم شان برنامه های موردنظر را پشت سر گذاشتند.

* تمرین از ساعت 16:30 در مجموعه درفشی فر تمرین آغاز شد و در ابتدا بازیکنان حدود 15 دقیقه در رختکن با حرکات کششی بدن های خود را گرم کردند و سپس وارد زمین شدند.

* بازیکنان پس از آن به کار با توپ پرداخته که در این میان مصطفی قنبرپور مربی پرسپولیس و محسن مسلمان به صورت اختصاصی تمرین کردند.

* کریم باقری دیگر دستیار برانکو همچون تمرین نوبت صبح در این تمرین نیز غایب بود.

*50 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند و 20 دانش آموز نیز در میان آنها دیده می شدند که شور و حال خاصی به تمرین امروز داده بود و بارها هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیس را تشویق کردند.

* پرسپولیسی ها در مرحله بعد تمرینات کار های استقامتی را در دستور کار قرار دادند. دروازه بانان پرسپولیس نیز به صورت اختصاصی زیر نظر مربی گلر ها تمرین کردند.

* پانادیچ بارها به ایمان صادقی و مرتضی قدیمی پور تذکر داد تا نکات فنی را صحیح انجام دهند. بی دقتی دو گلر پرسپولیس باعث شد تا مربی دروازه بانان پرسپولیس مجبور شود خودش در درون دروازه قرار گیرد تا به صورت عملی حرکات صحیح را به دروازه بانان آموزش دهد.
دیدگاهتان را بنویسید