گزینه دروازه بانی برانکو درانتظار/اومانیا تا 48 ساعت آینده راضی می شود؟

 پرسپولیس اف سی : گزینه مورد نظر باشگاه پرسپولیس برای قرار گرفتن در دروازه این تیم منتظر تماس مسئولان این باشگاه برای سفر به ایران است.

با وجود اینکه اعلام شده بود ابتدای این هفته از دروازه بان خارجی پرسپولیس رونمایی می شود اما تا این لحظه مسئولان باشگاه پرسپولیس خبری در این باره نداده اند.

محمود خوردبین سرپرست سرخپوشان در این رابطه گفت: برانکو با مدیریت باشگاه صحبت های خود را انجام داده و قرار است  این دروازه بان را معرفی کنند.

اما در همین زمینه پرسپولیسی ها برای اعلام نام نفر مورد نظر خود که توسط خود برانکو معرفی شده است یک مشکل دارند که آنهم به دست اومانیا مدافع کاستاریکایی حل می شود.

طاهری در جلسه شب گذشته خود با اومانیا به این مدافع پیشنهاد داد که با دریافت مبلغی از پیش قرارداد خود از پرسپولیس برود تا جا برای دروازه بان اروپایی باز شود اما اومانیا در جلسه دیشب تاکید داشت که تنها در صورتی قراردادش را فسخ می کند که کل مبلغ قراردادش را دریافت کند.

پرسپولیسی ها می دانند که اگر قرارداد این بازیکن را یکطرفه فسخ کنند با شکایت وی به فیفا روبرو شده و پرونده ای دیگر روی پرونده های قبلی شان افزوده می شود لذا امیدوارند ظرف 48 ساعت آینده بتوانند او را راضی کنند  تا بلافاصله سنگربان خارجی خود را معرفی کنند.
2 thoughts on “گزینه دروازه بانی برانکو درانتظار/اومانیا تا 48 ساعت آینده راضی می شود؟

دیدگاهتان را بنویسید