گل‌زاده: امور مالی‌مان را شفاف انجام می‌دهیم|پیگیر مشخص شدن مدیرعامل پرسپولیسیم

پرسپولیس اف سی: عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس می‌گوید این باشگاه به انضباط مالی رسیده و اعضای هیات مدیره به دنبال این هستند که تمام کارها به صورت شفاف انجام شود.

فرشید گل‌زاده پس از پایان جلسه هیات مدیره پرسپولیس در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که پس از آمدن وزیر جدید ورزش و جوانان آیا در باشگاه تغییراتی به وجود می‌آید یا خیر؟ گفت: این تصمیمات مدیریتی است و پس از آمدن وزیر جدید مشخص خواهد شد.

وی درباره اطلاع‌رسانی درخصوص جلسه امروز هیات مدیره پرسپولیس تاکید کرد: درخصوص مفاد جلسات آقای طاهری باید صحبت کند ولی من به صورت اختصار می‌گویم که اتفاق خیلی خوبی در باشگاه پرسپولیس رخ داده که ما به انضباط و ساختارهای مالی رسیده‌ایم. در جلسات هیات مدیره اسناد مالی باشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و به  دنبال این هستیم که تمام کارها را به صورت شفاف انجام دهیم تا از لحاظ اقتصادی به هدف‌هایی که داریم برسیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره اینکه آیا امکان دارد اردوی پرسپولیس در تعطیلات لیگ برگزار شود؟ گفت: یک پیشنهادی آقای برانکو داده بود. ما در حال بررسی هستیم تا نقطه نظرات مشخص شود و بعد اعلام نظر خواهیم کرد.

گل‌زاده درباره نتایج و وضعیت باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: مربی تیم مربی‌ای حرفه‌ای است و بازیکنان خوبی داریم و نتایج خوبی نیز حاصل شده است. در همه زمینه‌ها این نوید برای طرفداران تیم وجود دارد که باشگاه و هیات مدیره، مدیر اجرایی، سرپرست و مربی باارزش باشگاه همه تلاش‌شان را می‌کنند و امیدواریم این تلاش‌ها منجر به نتایج درخشان برای باشگاه و هواداران شود.

وی هم‌چنین درباره تعیین مدیرعامل باشگاه نیز گفت: با آمدن وزیر جدید دنبال این هستیم که این اتفاق بیفتد. هر زمانی که وزیر محترم مستقر شوند ما هم پیگیری‌مان این است که وضعیت مدیرعامل نیز مشخص شود.

وی هم‌چنین درباره قرارداد بازیکنان خارجی پرسپولیس نیز گفت: درباره این موضوعات صحبت نشد. هر زمان در این باره بحث کنیم اطلاع رسانی می‌کنیم.

گل‌زاده درباره احتمال عوض شدن اسپانسر باشگاه نیز گفت:  فعلا چنین برنامه‌ای نداریم.
دیدگاهتان را بنویسید