گودرزی با حضور در محل تمرین سرخپوشان: مدیریت، آرامش را به پرسپولیس برگرداند

پرسپولیس اف سی: وزیر ورزش و جوانان امروز دوشنبه همراه با عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در محل تمرین سرخپوشان حضور یافت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، دکتر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان امروز همراه با عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور در محل تمرین سرخپوشان، ضمن ابراز رضایت از عملکرد مدیریت باشگاه، گفت: مدیریت باشگاه با اقدامات خود، آرامش را به پرسپولیس برگردانده است و این باعث خوشحالی همه ما است.

دکتر محمود گودرزی به اتفاق حمیدرضا گرشاسبی عضو هیأت مدیره باشگاه و مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در جریان بازدید از ورزشگاه آزادی در محل تمرین سرخپوشان در زمین شماره این مجموعه نیز حضور پیدا کردند.

وزیر ورزش و جوانان که حدود 15 دقیقه از نزدیک نظاره‌گر تمرین سرخپوشان بود، در جریان این حضور با ابراز رضایت از عملکرد مدیریتی باشگاه، افزود: مدیریت باشگاه پرسپولیس توانسته است آرامش را به پرسپولیس برگرداند که این موضوع باعث خوشحالی ما است.

دکتر گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: من دوست داشتم امروز از نزدیک آقای برانکو را ببینم چرا که ایشان یک مربی با شخصیت و کاربلد است. حتما سلام مرا به او برسانید.
دیدگاهتان را بنویسید