ایوانکوویچ:میتوانستیم صعود را در تهران حل کنیم

ایوانکوویچ:میتوانستیم صعود را در تهران حل کنیم

پرسپولیس اف سی – سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فضایی که ضد فوتبال است و غیبت هواداران برای ما فقدان بزرگی بود و در واقع با حضور هواداران با ۱۲ بازیکن بازی می‌کردیم.

به گزارش پرسپولیس اف سی ، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار سرخپوشان برابر لخویا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: اولین بازی ما مقابل لخویا تمام شد و 90 دقیقه دیگر در انتظارمان است. صمیمانه به بازیکنانم تبریک می‌گویم که 90 دقیقه تمرکز داشتند و فعال بودند و به دنبال بُرد بودند.

وی افزود: بردی که استحقاقش را داشتند امروز می‌توانستیم مساله صعود را در تهران حل کنیم. 7 فرصت شانس صددرصد به وجود آوردیم و بازی را در کنترل داشتیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: قهرمان قطر حریفی سرسخت بود اما راضی هستم که بازیکنانم 93 دقیقه تمرکز داشتند و به جز یک تیر دروازه و یک شوت 25 متری، کار خاصی دیگر روی دروازه ما پیاده نکردند.

برانکو در ادامه گفت: ما ۹۰ دقیقه دیگر در پیش داریم و این نتیجه برای ما بهتر از یک بر یک بود. امیدوارم در دوحه موثرتر عمل کنیم. همیشه گفته‌ام لیگ آسیا از لیگ برتر ایران یک سطح بالاتر است و به همین دلیل برای نتیجه گرفتن و گلزنی باید از شانس‌های نیم بند هم استفاده کرد تا شانس‌های صددرصد.

ایوانکوویچ ادامه داد: اعتقاد دارم در بازی برگشت شانس گل بیشتری خواهیم داشت و گل هم می‌زنیم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم که در چنین فضایی که فوتبالی نبود، بازی کردند. فضایی که ضد فوتبال است و غیبت هواداران برای ما فقدان بزرگی بود و در واقع با حضور هواداران با ۱۲ بازیکن بازی می‌کردیم.

سرمربی قرمزپوشان در مورد اینکه قول داده بودید طارمی دیگر پنالتی نزند، گفت: هر کسی حق دارد نظر بدهد و نظر داشته باشد. ما در همه خطوط خوب بودیم. به دنبال بهبود تیم و رقابت بین بازیکنان هستیم و هر کسی بهتر باشد و گل بزند بازی خواهد کرد.

برانکو در مورد اینکه پنالتی زن اول تیم مشخص است، اظهار داشت: پنالتی را در تیم ما مهدی می‌زند و نفر دوم، سیدجلال است. هر کسی آماده‌تر باشد از نظر روحی آن پنالتی را می‌زند. تفاوت این پنالتی با پنالتی الریان این است که این پنالتی محکم‌تر زده شد و گلر آن را گرفت، اما باز هم پنالتی خراب می‌شود.
ایوانکوویچ در مورد اینکه مگر نگفته بودید که طارمی پنالتی نمی‌زند (ناظر کنفدراسیون معترض شد که سه بار این سوال به سه شکل مختلف پرسیده شده) اظهار داشت: گفتم دوباره پنالتی بزن چون در تمرینات خوب پنالتی می‌زند و مطمئن‌تر از همه است. نفرات دیگر آمادگی نداشتند و طارمی و سیدجلال پنالتی زنان تیم ما هستند.
دیدگاهتان را بنویسید