برانکو خواستار حضور برخی بازیکنان ناشنوا در پرسپولیس شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ناشنوایان گفت: سرمربی پرسپولیس در پایان دیدار مقابل تیمش به دلیل عملکرد خوب بازیکنانم خواهان حضور چند بازیکن در تیمش شد.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از فارس ، عبدالصمد سالک زمانی در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: در هشتمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا اقیانوسیه در چین تایپه پس از پیروزی برابر تیم های استرالیا ، ژاپن ، قزاقستان و عربستان، در دیدار پایانی دوباره برابر ژاپن پیروز شدیم و جام قهرمانی را از آن خود کردیم.

وی افزود: در ورزش حرفه ای حق این بازیکنان نادیده گرفته می شود و مربیان لیگ برتری حتی زحمت دیدن بازی این بازیکنان را هم به خود نمی دهند. در دیدار تدارکاتی که برابر پرسپولیس داشتیم ، برانکو در پایان دیدار به دلیل عملکرد خوب بازیکنانم ، خواهان حضور چند بازیکن در تیمش شد.

علیرضا بسیج کاپیتان تیم ملی فوتبال ناشنوایان نیز اظهار داشت : بازیکنان در فوتبال ناشنوایان باید از شنوایی بالای ۵۵% برخوردار باشند و در حین بازی به هیچ عنوان از سمعک استفاده نکنند ، در فوتبال ناشنوایان بازیکنان به جای صحبت با هم ، با چشم با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند

وی ادامه داد: از مسئولین خواستاریم که با حمایتشان ، ما را برای حضوری قدرتمند در جام جهانی ناشنوایان که خرداد سال آینده در ایتالیا برگزار خواهد شد ، کمک کنند.
دیدگاهتان را بنویسید