گزارش تمرین عصر شنبه پرسپولیس

تمرین عصر امروز تیم فوتبال پرسپولیس به انجام دویدن‌های استقامتی و قدرتی اختصاص یافت و سرخ‌پوشان کار با توپ انجام ندادند.

به گزارش پرسپولیس اف سی و به نقل از فارس ، تمرین نوبت عصر پرسپولیس بدون انجام کار با توپ و فقط با انجام کارهای استقامتی و قدرتی انجام شد.

* بازیکنان پرسپولیس را به زمین شماره یک ورزشگاه المپیک کیش راه ندادند و پرسپولیسی‌ها مجبور شدند در زمین شماره دو جزیره کیش که یک زمین بی‌کیفیت است، به تمرین بپردازند.

* حضور پرسپولیسی ها در زمین بی‌کیفیت کیش باعث شد تا بازیکنان این تیم به کار با توپ نپردازند و امروز عصر فقط به انجام دویدن‌های استقامتی و قدرتی مشغول شدند.

* کریم باقری و آندره دو مربی پرسپولیس پا به پای بازیکنان پرسپولیس مشغول دویدن شدند.

* برانکو امروز برای ارتباط گرفتن با بازیکنان تیمش بارها از کلمات فارسی استفاده کرد.

* حدود ۱۰۰ هوادار با حضور در زمین شماره ۲ ورزشگاه المپیک تمرین امروز پرسپولیسی‌ها را از نزدیک تماشا کردند. این تماشاگران بیش‌تر از همه کریم باقری و مهدی طارمی را مورد تشویق قرار دادند.

* از آنجایی که امروز عصر بازیکنان پرسپولیس کار با توپ انجام ندادند، به همین دلیل دروازه‌بانان پرسپولیس هم پا به پای سایر بازیکنان به دویدن مشغول شدند.

* محمود خوردبین سرپرست تیم پرسپولیس از اینکه سرخ‌پوشان را به زمین شماره یک راه نداده بودند،‌ ناراحت بود و ناراحتی‌اش را به برخی از مسئولان ورزش کیش ابراز کرد.

* هواداران پرسپولیس هر گاه قصد کری‌خوانی برای هواداران استقلال را داشتند از شعار معروف ۶ تایی‌ها استفاده می‌کردند، اما در اقدامی عجیب هواداران پرسپولیس در جزیره کیش پرسپولیسی ها را با شعار ۶ تایی‌ها مورد تشویق قرار دادند.

 بازیکنان تیم پرسپولیس فردا صبح در سالن هندبال تمرین خواهند کرد.
دیدگاهتان را بنویسید