نکونام-آندو-ساموئل؛ تکلیف این سه نفر هنوز معلوم نشده و کمربند میانی استقلال هنوز به سامان نرسیده.
سایت گل – با از دست دادن جباری و با مشخص نشدن وضعیت خسرو حیدری استقلال نگرانی های خودش را دارد.با این همه کمربند میانی آبی پوشان ترک های ریزی دارد که باید گرفته شود.
استقلالی ها هنوز نتوانسته اند در خط میانی با مهره های اصلی خود به توافق برسند.هرچند ابی پوشان با این سه نفر یا مذاکره کرده اند و یا اغازگر مسابقه بوده اند با اینحال هنوز به جایی نرسیده اند.
وضعیت این سه نفر را بررسی می کنیم
جواد نکونام:
با وجود آنکه هفته قبل حداقل سه بار با مدیرعامل استقلال جلسه داشت اما هنوز امضای خود را پای قرارداد نگذاشته.نکونام به دلیل نزدیک بودن تاریخ به دنیا امدن فرزند خود و همچنین به دلیل حساس بودن زمان باقیمانده تا مسابقات جام جهانی،علاقه ای به ترک تهران ندارد هرچند به عنوان کاپیتان تیم ملی قطعا از کشورهای مختلف پیشنهاد دارد.قرار بود امروز با مدیرعامل استقلال ملاقاتی داشته باشد که گویا به دلیل سفر او به خارج از کشور این ملاقات به تعویق افتاده.
آندو:
در مورد تیموریان تنها یک چیز مشخص است و آن این است که هیچ چیز مشخص نیست.آندو بارها اعلام کرده که تا دوشنبه تیم بعدی خود را انتخاب می کند.باید دید شانس استقلال برای به دست آوردن این هافبک دفاعی فوق العاده چقدر خواهد بود.
ساموئل:
هافبک چپ پای ابی پوشان به دلیل قیمت بالای خود گزینه اصلی آنها برای انتقال نیود اما امکان جذب او با توجه به جدایی جباری هست.باید دید نکو و آندو چه می کنند؟