حمید زینی زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی

خبرگزاری فارس در مورد اینکه گفته می شود جواد نکونام به زودی با تراکتورسازی قرارداد امضا می کند و این باشگاه منتظر است تا نکونام به تبریز بیاید، اظهار داشت: ما منتظر هیچ بازیکنی نیستیم و برای کسی هم صبر نمی کنیم. دو سهمیه لیگ برتری دیگر می خواهیم جذب کنیم و با بازیکنان مورد نظر خود هم مذاکره می کنیم، از بین آنها با هر کدام به توافق رسیدیم قرارداد امضا می کنیم. خدا را شکر بازیکن زیاد است.

وی در مورد اینکه آیا بازیکن خارجی هم جذب می کنند یا خیر عنوان کرد: در فکر جذب بازیکن خارجی هستیم و سه شنبه قرار است چند بازیکن خارجی از کشورهای استرالیایی و آمریکای جنوبی به تمرینات بیایند. از بین آنها دو نفر را انتخاب می کنیم. دو سهمیه خود را هم برای نیم فصل حفظ می کنیم.
مدیرعامل تراکتورسازی در مورد اینکه گفته می شود علی کریمی در قرارداد خود شرط کرده مقابل پرسپولیس بازی نکند و مقابل استقلال فیکس به میدان برود، گفت: اصلا چنین شرط هایی نداریم و او در همه بازی ها حضور دارد.
زینی زاده در ارتباط با اینکه تکلیف لوپز چه شد و مجید جلالی هم به باشگاه اعلام کرده این بازیکن را بازگردانند، گفت: ما نمی توانیم به زور بازیکن را بیاوریم. از او شکایت کردیم چون بدهی به او نداریم. سه ماه حقوق باید به او می دادیم اما این بازیکن به دلیل تخلفات انضباطی ۱۰۰ میلیون جریمه شده و ما دیگر پولی به او بدهکار نیستیم. از لوپز به فیفا شکایت کردیم و نام او را از لیست خارج می کنیم.