به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، محمدرضا کسرایی مسئول امور بین الملل سازمان لیگ گفت: شنبه شب 15 تیرماه 92 مهلت ثبت نام تی ام اس برای آی تی سی بازیکنان مورد نظر باشگاه ها، به پایان رسیده است. باشگاه های گسترش فولاد تبریز، فولاد اهواز، مس کرمان، سایپای البرز، پرسپولیس، استقلال خوزستان، فولاد سپاهان اصفهان و ذوب آهن باشگاه هایی بودند که جمعا برای آی تی سی 14 بازیکن در سیستم تی ام اس اقدام کردند.


وی ادامه داد: با توجه به ماده شش آیین نامه نقل و انتقالات بازیکنان حرفه ای فیفا و همچنین آیین نامه نقل و انتقالات بازیکنان سازمان لیگ برتر، هر باشگاه مشروط بر اینکه در لیست شان برای جذب بازیکنان خارجی جای خالی داشته باشند و قرارداد بازیکن موردنظر، قبل از اتمام آخرین روز نقل و انتقالات بازیکنان خارجی ( شنبه شب 15 تیر92) با باشگاه سابق شان به پایان رسیده و یا فسخ شده باشد، میتواند به عنوان سهمیه آزاد در خارج از فصل نقل و انتقالات، درخواست آی تی سی کنند.


کسرایی در پایان گفت: البته نقل و انتقالات بازیکنان قرضی شامل بند فوق نمی شود و فقط بازیکنان قرضی در فصل های نقل و انتقال شامل پیش فصل و نیم فصل می توانند از یک باشگاه به باشگاه دیگری نقل مکان کنند.