توضیحات مسئولان درباره ثبت قرارداد باشگاه های بدهکار در هیئت فوتبال
کاربر برتر ماه کاربر برتر ماه ali_@sghar
تاپیک برتر ماه تاپیک برتر ماه « مراجعه به تاپیک اصلی »
سوالات متداول و تاپیک های مهم
  گزارش مشکلات انجمن و قالب جدید توسط کاربران
  اطلاعیه گزارش مشکلات چند روز گذشتهِ سایت و انجمن
  افتتاح سایت پرسپولیس اف سی
  ~ اطلاعیه امنیتی ~
  تاپیک 5
  تاپیک 6
  تاپیک 7
  تاپیک 8
  تاپیک 9
  تاپیک 10
  تاپیک 11
  تاپیک 12

کاربران برچسب زده شده

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: توضیحات مسئولان درباره ثبت قرارداد باشگاه های بدهکار در هیئت فوتبال

 1. #1


  محل سکونت
  مشـــــــهد ♥
  نام واقعی
  همون ســــارا !
  استاتوس
  خوشبختــی ینی پــرسپــولیسی باشی ♥
  شغل و حرفه
  محصـــل :|
  بازیکن محبوب
  ali daei
  تیم های محبوب خارجی
  Barcelona | Spain
  نوشته ها
  4,532
  تشکر
  7,196
  تشکر شده 7,651 بار در 2,668 ارسال
  یاد شده
  در 0 پست
  برچسب زده شده
  در 53 تاپیک

  توضیحات مسئولان درباره ثبت قرارداد باشگاه های بدهکار در هیئت فوتبال

  پرسپولیس نیوز : باشگاه پرسپولیس قرارداد بازیکنانش را در هیات فوتبال استان تهران ثبت کرد، اتفاقی که مسئولان امر به آن واکنشی منطقی نشان ندادند.
  کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال روز هشتم خردادماه گذشته اطلاعیهای را روی خروجی سایت فدراسیون فوتبال قرار دارد که در آن میزبان بدهیهای باشگاههای فوتبال ایران را اعلام کرد که در بین آنها نام 13 باشگاه لیگ برتری، 13 باشگاه دسته اولی و 17 باشگاه دستههای پائینتر دیده میشد.

  در آن اطلاعیه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرده بود، تیمهایی که نامشان در بین باشگاههای بدهکار قرار دارد، در زمان نقل و انتقالات فصل جاری لیگ برتر از دریافت هرگونه خدمات فوتبال محروم و تا زمانیکه نسبت به کسب رضایت شکات اقدام نکردهاند، محرومیتهای زیر به قوت خود باقی است.

  اسماعیل حسنزاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال هم روز 15 تیرماه در گفتگویی که با مهر انجام داد، با تاکید بر اینکه تاکنون این کمیته در خصوص نظر خود در رابطه با باشگاههای بدهکار عقبنشینی نکرده است، اعلام کرد تا زمانی که باشگاههای بدهکار برای پرداخت بدهی خود کاری انجام ندهند، از ثبت قرارداد بازیکنان آنها در سازمان لیگ و همچنین صدور کارت بازی برای بازیکنان این باشگاهها جلوگیری میشود.

  در این شرایط اما باشگاه پرسپولیس که نامش در میان باشگاه بدهکار فوتبال ایران قرار داشت و مبلغ 11/709/401/093 ریال بدهی این باشگاه اعلام شده بود، روز پنجشنبه اقدام به ثبت قرارداد کادرفنی، اعضای سرپرستی و بازیکنان خود در هیات فوتبال استان تهران کرد.

  این اتفاق در حالی رخ داد که هیچ منبع رسمی در فدراسیون فوتبال اعلام نکرده است، باشگاه پرسپولیس این بدهی میلیاردی خود را پرداخت کرده و نامش از بین باشگاههای بدهکار فوتبال ایران خارج شده است تا بتواند قرارداد نفراتش را در هیات فوتبال تهران ثبت کند.

  در این شرایط چنین سوال پیش میآید که آیا طبق اعلام کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاهی که از انجام خدمات فوتبالی که ثبت قرارداد هم جزو آن است، محروم بوده، میتواند قرارداد بازیکنانش را در هیات فوتبال ثبت کند.

  در این خصوص خبرنگار مهر بارها با حبیب الله شیرازی رئیس هیات فوتبال استان تهران تماس گرفت اما گوشی این مسئول خاموش بود. عابدینی دبیر هیات فوتبال استان تهران هم اعلام کرد از روز چهارشنبه در هیات فوتبال حضور نداشت و خبری از این اتفاق ندارد.

  در این شرایط حسین قدوسی به بحث ثبت قرارداد بازیکنان پرسپولس در هیات فوتبال استان تهران اینگونه واکنش نشان داد: محرومیت باشگاهها از دریافت هرگونه خدمات فوتبالی که از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برای باشگاههای بدهکار در نظر گرفته شده است، تنها مربوط به ثبت قراردادها در هیات فوتبال نمیشود و مربوط به ثبت قراردادها در سازمان لیگ و و صدور کارت بازی است.

  وی با اشاره به اینکه 13 باشگاه بدهکار دیگر هم وجود دارند، خاطرنشان کرد: فهرست اسامی این تیمها با رقم بدهی آنها بصورت دقیق از سوی سازمان لیگ اعلام شده است و تیمهایی هستند که از پرسپولیس بدهکارترند. ضمن اینکه اگر الزامی است قرارداد بازیکنان در زمان مشخص در هیات فوتبال ثبت شود، چرا برخی باشگاهها قراردادشان را ثبت نکردند و اگر الزام نیست، چرا وقت دیگر تیمها را برای ثبت قرارداد تلف میکنند.

  مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: بدهی پرسپولیس هم کاملا مشخص است اما میزان درآمد باشگاه پرسپولیس بسیار بیشتر از این بدهی است که در صورت تصمیم مدیریت باشگاه، پس از تعامل با سازمان لیگ، این بدهی پرداخت شده و مشکلی برای صدور کارت بازی و حضور پرسپولیس در لیگ وجود ندارد.

  اسماعیل حسنزاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اما در مواجهه با این اتفاق و ثبت قرارداد یکی از باشگاههای بدهکار در هیات فوتبال استان تهران، به طرح چند سوال پرداخت و در نهایت اعلام کرد که مسئولان هیات فوتبال استان تهران باید به بحث ثبت کردن قرارداد بازیکنان پرسپولیس پاسخ دهند و او پس از صحبتهای آنها در مورد این مسئله موضع گیری میکند.

  وی با طرح این پرسش که از همان ادارهای که قراردادها را ثبت کرده است، باید بپرسید و ببینید از ما مجوز داشتهاند یا نه؟، اضافه کرد: من از صبح در این خصوص جواب میدهم. متاسفانه یک جایی خبری بصورت غیر واقعی از من گزارش شده که از آنها سایت بعید بوده است. باز هم تاکید میکنم پرسپولیسیها کجا ثبت کردهاند؟ اگر در هیات فوتبال، پس بروید این سوال را از هیات فوتبال بپرسید که کمیته انضباطی گفته بود قبل از پرداخت بدهی ثبت نمیکنید، چرا ثبت کردید؟

  رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صحبتهایش را اینگونه ادامه داد: - شما دارید میگوئید قرارداد پرسپولیسیها ثبت شده است. من حرف شما را باور نمیکنم. اگر بگویم سوال شما از بیخ و بن اشتباه است، سوء تفاهم پیش میآید زیرا شما نمیدانید قرارداد ثبت شده است یا نه؟

  اما عکسهایی که باشگاه پرسپولیس روی خروجی خود قرار داده، کاملا مشخص میکنند اعضای کادرفنی، سرپرستی و بازیکنان تیم فوتبال این باشگاه روز پنجشنبه در دفتر هیات فوتبال قراردادشان را امضا کرده و اثر انگشت زدند. وی در این خصوص اظهار داشت: آنها منافع خودشان را دنبال میکنند. رسالت شما ایجاب میکند که واقعیت را احراز کنید؛ نه درحالی که باران نیامده است، زنگ بزنید شهرداری و بگوئید آب در معابر جمع شده است، آیا کاری نمیکنید؟

  حسنزاده همچنین گفت: شما زنگ بزنید به آقایان هیات فوتبال و سازمان لیگ و به آنها بگوئید طبق گفته کمیته انضباطی نباید قراردادی را ثبت میکردید، آیا اینها تسویه حساب کردند؟، آیا کمیته انضباطی مجوز داد؟. آن وقت به جواب سوالتان میرسید اما اگر جوابتان کامل نشد، من در خدمت شما هستم.
  ویرایش توسط SaRa-MoHsEn : 12th July 2013 در ساعت 21:24


  ازمـ پــرسیـد : " عشـق " چــند حـرفـ داره ؟؟
  گفتـمـ : 9 حــرفـ !
  گـفتـ : مگـ میشـهـ ؟؟
  گـفتمـ : آره
  مگـ
  PERSPOLIS چــند حـرفـ داره ؟مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
برو بالا