به گزارش خبرگزاری فارس، امیرحسین صادقی پس از ثبت قرارداد خود در هیئت فوتبال استان تهران با اشاره به این موضوع گفت: ما پیش از این قراردادمان را ثبت کرده بودیم و امروز فقط برای کامل کردن مدارکمان به هیئت فوتبال آمدیم.


وی در خصوص اینکه امسال مشکلاتی در ثبت قراردادها به وجود آمده است گفت: طبق قانونهایی که گذاشتند باز هم قراردادها در هیئت فوتبال ثبت میشود و البته دیگر لازم نیست که رقم قرارداد و دیگر مسائل در اینجا عنوان شود. مثلا در اسپانیا که نمیگویند مسی چقدر از بارسلونا میگیرد.


وی در خصوص اینکه گفته میشود امسال بازیکنان با رقمهای میلیاردی به استقلال آمدهاند گفت: من با قراردادی تریلیاردی به استقلال آمدم البته استقلال بزرگتر از مبالغ است و هر بازیکنی که به اینجا میآید به عشق پیراهن این تیم در اینجا حضور دارد. تیمهای دیگری هم هستند که به جز استقلال و پرسپولیس پولهای خوبی به بازیکنان میدهند.


مدافع تیم استقلال در خصوص آخرین شرایط خود نیز گفت: بعد از اینکه بازیهای تیم ملی تمام شد تنها سه جلسه با تیمم تمرین کردم و امروز صبح هم نتوانستم خوب تمرین کنم. قرار است از بعد از ظهر دوباره تمریناتم را با استقلال استارت بزنم.


صادقی در خصوص اینکه آیا از نکونام خبر دارد یا خیر گفت: من دو روز پیش با او صحبت کردم و تولد فرزندش را تبریک گفتم اما باشگاه از او باخبر است و من خبری ازا ینکه او چه تصمیمی دارد، ندارم.


وی در پایان در خصوص اینکه گفته میشود نکونام به تراکتورسازی میرود گفت: واقعا از این موضوع اطلاعی ندارم.