به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت باشگاه استقلال، سید مهدی رحمتی عصر امروز با حضور در هیئت فوتبال استان تهران قرارداد خود را برای یک فصل دیگر با استقلال تمدید کرد.


وی در این خصوص گفتوگویی انجام داد:


* پیش از ثبت قرارداد با مدیرعامل استقلال در نشستی حضور پیدا کرده بودید، در این خصوص توضیح میدهید؟


جلسهای در کار نبود. در طی یک ماه اخیر بارها به دلایل مختلف به دیدار آقای فتح الله زاده رفته بودم که این قرار ملاقاتها میتوانست در مورد قرارداد خودم یا قرارداد بچهها و یا حتی صرف ناهار باشد.

*اما در نهایت قراردادتان را با استقلال نهایی کردید؟


قرارداد من با استقلال از مدتها پیش برای خودم ثبت شده بود، چرا که در طی این مدت اگر پیشنهادی هم به من میشد، با قاطعیت به آنها اعلام میکردم که چون بازیکن استقلال هستم با هیچ تیمی مذاکره نمیکنم.

*در طی مدت اخیر شاهد این بودهایم که کمتر با رسانهها در ارتباط هستید و به نوعی مصاحبه نمیکنید، علت این مهم چیست؟


بحث مصاحبه نکردن نیست. من موظف هستم به هر سوالی در مورد فوتبال خودم جواب بدهم، ولی الان یک شرایطی حاکم شده که هرچه من میگویم چندین برداشت متفاوت از آن صورت میگیرد. البته خودم هم در به وجود آمدن این شرایط سهیم هستم ولی نمیدانم چرا هر کاری میخواهم انجام دهم عدهای هستند که با عینک منفینگری دنبال ایراد گرفتن از آن هستند.

*مسئولان باشگاه استقلال پیش از این گفته بودند که امسال در کار جذب بازیکنان جدید کمک زیادی به باشگاه کردهاید؟


وقتی یک کار گروهی باشد، همه موظف به کمک کردن هستند، حتی فراتر از وظیفهشان. شما در فوتبال شاهد هستید که گاهی یک مدافع جلو میرود و گل میزند و یا یک مهاجم عقب میکشد و به کار دفاعی تیم کمک میکند. کار ما دقیقا همین است. از آنجایی که با بعضی بازیکنان به واسطه حضور در باشگاههای قبلیام رابطه نزدیک دارم وقتی مدیرعامل از من میخواهد که با آنها صحبت بکنم این درخواست را رد نکرده و سعی میکنم که آن را به درستی انجام دهم، امسال هم اگر کاری از عهدهام برآمده باشد برای هرچه بهتر بسته شدن تیمم انجام دادم و به نوعی خودم را موظف به کمک به استقلال میدانستم.