رئال مادرید در دیداری حساس توانست سه امتیاز حساس با گل های واران و بنزما کسب کند.
طرفداری - دو تیم اسپورتینگ لیسبون و رئال مادرید از چارچوب رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23:15 به مصاف هم رفتند.
.
لحظات مهم نیمه اول
در دقیقه 12 بیل سعی کرد توپ را به رونالدو که در موقعیت خطرناکی قرار داشت برساند اما مدافعان اسپورتینگ با هوشیاری این توپ را قطع کردند.


در دقیقه 16 باز هم بیل با یک حرکت خوب از سد مدافعان اسپورتینگ گذشت تا توپ را برای رونالدو ارسال کند. باز هم سمدو بود که اجازه این کار را نداد. توپ به کرنر رفت و مادریدی ها از این کرنر هم راه به جایی نبردند.


در دقیقه 28، رئال مادرید به گل رسید. ضربه آزادی که در گوشه زمین نصیب رئال شده بود را مودریچ روی دروازه ارسال کرد. رونالدو اثر کوچکی روی توپ گذاشت و توپ در مقابل دروازه به رافائل واران پیش تاخته رسید و مدافع فرانسوی با یک ضربه دقیق توپ را به تور دروازه رساند.


در دقیقه 32 گلسون مارتینز توپ را برای سزار کاشت و او ضربه اش را به سمت دروازه رئال زد. توپ او با آنکه به نظر می رسید از چارچوب بیرون است را راموس دفع کرد.


در دقیقه 39 مارسلو از راهی دور شانسش را با یک شوت آزمایش کرد اما توپ از کنار دروازه پاتریسیو به بیرون رفت.


در دقیقه 41 اسپورتینگ به یک ضربه آزاد رسید. سزار توپ را از روی خط دفاع رئال به سمت دروازه شلیک کرد اما توپ از کنار دروزه به بیرون رفت.
نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به سود مهمان پایان یافت.
لحظات مهم نیمه دوم
دقیقه 47، گلسون با پشت سر گذاشتن مارسلو توپ خطرناکی را روی دروازه رئال مادرید ارسال کرد اما سرخیو راموس هوشیار بود و اجازه نداد خطری ایجاد شود.


در دقیقه 52 باز هم پرتغالی ها از سمت راست توسط گلسون صاحب توپ شدند. پاس ارسالی زمینی او خطرناک بود اما هیچ بازیکنی از اسپورتینگ آنجا حضور نداشت.


در دقیقه 64 پریرا از اسپورتینگ توسط داور اخراج شد تا میزبان ادامه بازی را ده نفره انجام دهد.


در دقیقه 71 کارواخال با پاسی خوب سعی کرد رونالدو را صاحب موقعیت کند اما پاتریسیو با خروج از دروازه توپ را جمع کرد.


در دقیقه 80 کمپبل در محوطه جریمه رئال مادرید توپ را هوایی به جلو انداخت و با برخورد به دست کوئنترائو، داور نقطه پنالتی را نشان داد. سیلوا پشت توپ ایستاد و دروازه ناواس را باز کرد تا همه چیز به تساوی بکشد.


در دقیقه 85 ارسال مودریچ از روی نقطه کرنر به وازکز رسید اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.


در دقیقه 87 رئال مادرید توسط کریم بنزما به گل برتری دست یافت. سانتر ارسالی راموس از سمت راست را کریم بنزما با ضربه سر زیبا به گل تبدیل کرد.

در ادامه رئال مادرید بازی را کنترل کرد تا سه امتیاز حساس از خاک پرتغال کسب کند و صعودش را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان قطعی کند.

آمار بازی