پرسپولیس در هفته دوازدهم لیگ موفق شد ماشین سازی را شکست دهد و صدر جدول بازگردد.
طرفداری- تیم های پرسپولیس تهران و ماشین سازی تبریز از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی تهران در هفته دوازدهم لیگ خلیج فارس به مصاف هم رفتند.

ترکیب دو تیم

پرسپولیس:
بوژیدار رادوشوويچ، سيدجلال حسيني، محسن ربيع خواه، حسين ماهيني، رامين رضاييان، محسن مسلمان، كمال كاميابي نيا، فرشاد احمدزاده، وحيد اميري، مهدي طارمي، ولادیمیر پريميوف

ماشین سازی: مانوئل فرناندز ، ادسون، حبیب گردانی، کاخاشویلی، احمد کامدار، بهرام احمدی، مرتضی محفوظی، سامان نریمان جهان، مهرداد بایرامی، امین قاسمی نژاد، سعید مهدی پور

نیمه اول

پرسپولیسی ها بازی را بهتر آغاز کردند و دقیقه 10 پاس خوب پریموف در آستانه رسیدن به طارمی بود تا دروازه را باز کند اما قبل از رسیدن به طارمی، مدافع ماشین سازی توپ را دفع کرد. دقیقه 15 شوت پشت محوطه جریمه مسلمان را مانوئل با واکنشی خوب به کرنر فرستاد. دقیقه 20 پاس در عمق خوب مسلمان باعث شد طارمی با دروازه بان ماشین سازی تک به تک شود اما مانوئل شوت این بازیکن را با پا دفع کرد. سرانجام حملات پرسپولیس جواب داد و دقیقه 21 سانتر رضاییان از راست روی سر وحید امیری قرار گرفت تا این بازیکن با ضربه سر دروازه مانوئل را باز کند. پس از گل پرسپولیس بازی متعادل شد و موقعیت های خطرناک دو تیم کم شد، همچنین بازی حالت درگیرانه به خود گرفت. نیمه اول دیگر موقعیتی نداشت و با همان نتیجه 1 بر 0 به سود پرسپولیس پایان یافت.
نیمه دوم

نیمه دوم را هم پرسپولیسی ها بهتر آغاز کردند ودقیقه 48 کرنر ارسالی رضاییان به پریموف رسید و ضربه سر این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد. دقیقه 51 روی پاس مسلمان، طارمی درون محوطه صاحب توپ شد که ضربه بیرون پای این بازیکن از بالای دروازه بیرون رفت. دقیقه 52 شوت پشت محوطه احمدی را رادوشوویچ با واکنشی خوب به کرنر فرستاد. دقیقه 58 شوت محکم مسلمان از راه دور را مانوئل با واکنشی خوب دفع کرد. دقیقه 67 شوت راه دور کمال کامیابی نیا را مانوئل در آغوش گرفت. دقیقه 69 داور برای ماشین سازی پنالتی گرفت که قاسمی نژاد با ضربه ای بد توپ را بیرون زد. دقیقه 72 شوت قاسمی نژاد به شکل خطرناکی از کنار دروازه پرسپولیس بیرون رفت. دقیقه 77 شوت محکم مسلمان از درون محوطه جریمه ماشین سازی را مانوئل با واکنشی بسیار زیبا به کرنر فرستاد. دقیقه 89 شوت علیپور از زاویه بسته به شکل خطرناکی از کنار دروازه بیرون رفت.