بازیکن شماره هشت پرسپولیس نیز برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی اش مجبور به ترک سرخپوشان و حضور در تراکتورسازی شد.
احمد نوراللهی که در این فصل قرارداد خود را با سرخپوشان تمدید کرده بود، اکنون با توجه به پایان دوران تحصیلی راهی جز جدایی از جمع پرسپولیس و حضور در تراکتورسازی برای پشت سر گذاشتن دوران سربازی ندارد.

نوراللهی که با توجه به تحصیل در دوران کارشناسی اکنون به پایان ترم تحصیلی اش رسیده است، باید مقدمات سربازی اش را فراهم کند و این صحبتی بود که از چندی پیش به وجود آمده بود و راهکارهای ادامه همکاری این بازیکن با سرخپوشان مورد بررسی قرار می گرفت. اما نوراللهی که با توجه به آمادگی بالای بازیکنان خط میانی فرصت چندانی برای حضور در ترکیب این تیم نداشت، ترجیح داد تا با گفتگو با سرمربی سرخپوشان مجوز جدایی اش از نیم فصل را دریافت کند و برای ادامه فوتبال راهی تبریز و تراکتورسازی شود تا اینگونه هم فرصت بازی به او برسد و هم بتواند دوران سربازی اش را پشت سر بگذارد.

طی نشستی که روز گذشته در باشگاه پرسپولیس برگزار شد و اعضای هیات مدیره به بررسی شرایط این بازیکن مشمول تیم خود پرداختند و آن را منوط به تصمیم نهایی برانکو ایوانکوویچ دانستند. سرمربی سرخپوشان امروز در جلسه با هیات مدیره آخرین شرایط این بازیکن را مورد بررسی قرار دادند و در نهایت طبق صحبت هایی که با این بازیکن صورت گرفته بود، تصمیم به صدور مجوز جدایی نوراللهی گرفتند.

با این شرایط نوراللهی از جمع این تیم در نیم فصل جدا خواهد شد و برای خدمت سربازی به سربازان امیر قلعه نویی اضافه خواهد شد. در این رابطه اما گفته می شود این بازیکن با توجه به حضور پدر و مادرش در خوزستان از کسری خدمت نیز بهره خواهد برد تا میزان سربازی اش کوتاهتر شود. این شرایط البته بعد از اعزام این بازیکن مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورتی که مدارک او مورد تایید ستاد نیروی مسلح قرار گیرد با کسری خدمت مواجه می شود و می تواند زودتر از موعد کارت خود را دریافت کند. نوراللهی با توجه به قراردادی که با پرسپولیس دارد در پایان دوران سربازی اش بار دیگر باید به جمع سرخپوشان بازگردد.