بازی دو تیم را مرور کرده ایم.

اختصاصی طرفداری- در شب آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم فوتبال منچسرتسیتی و سلتیک در ورززشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف هم رفتند. سیتیزن ها پیش از این صعودشان را به محله حذفی قطعی کرده بودند. بر طبق دیگر بازی ها این هفته اروپا، 1 دقیقه سکوت برای قربانیان حادثه هوایی کلمبیا انجام گرفت.


ترکیب تیم ها


گزارش بازی

سلتیک از همان ابتدای بازی میخش را محکم کوبید. آن ها حملات خود را آغاز کردند. دقیقه 4 ویلی کابایرو توپ راگیچ را به خوبی سیو کرد.


دقیقه 5 سلتیک یک گل زیبا و هم عجیب زد. پاتریک روبرتز دقیقه 5 روی یک سولو ران دیدنی و از پیش رو برداشتن کلیشی و شوتش از درون محوطه گل اول را زد. او به صورت قرضی برای سلتیک بازی می کند و در اصل بازیکن منچسترسیتی است.


هنوز خوشحالی بازیکنان سلتیک به پایان نرسیده بود که ایهه ناچو روی پاس نولیتو توپ را به سقف دروازه سلتیکی ها کوبید.دقیقه 12 بازهم روی حرکت نولیتو، ایهه ناچو صاحب یک موقعیت شد که نتوانست گل دوم را به ثمر برساند. او در 18 بازی که از ابتدا به میدان رفته است 13 گل زده است. دقیقه 17 روی یک حرکت عالی دمبله صاحب موقعیت شد اما کابایرو به خوبی جلوی ضربه او ایستاد.


در ادامه کار متعادل شد اما سلتیک که روند خوبی در این تورنمنت نداشته است بازی بسیار خوبی از خود ارائه می داد. دقیقه 39 ایهه ناچو روی سانتر سانیا یک فرصت ایده آل داشت اما گوردون با تمام قوا ایستادگی کرد و بازی مساوی باقی ماند. دقیقه 45 روبرتز متوقف شد. سلیتیکی ها اعتقاد داشتند خطای پنالتی است و کلیشی خطا کرده است اما داور پنالتی نگرفت.


بازی در نیمه دوم نیز متعادل بود اما بازهم سلتیک بازی بسیار خوبی ارائه می داد. در حالی که 20 دقیقه به پایان بازی باقی مانده بود اما شاهد بازی جذابی نبودیم و دو تیم قصد زیادی برای موقعیت سازی نداشتند. در دقیقه 78 گرفیتس فرصت بسیار عالی برای گشودن دروازه داشت که توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت. دقیقه 83 سیو دیگری از کابایرو سیتی را در بازی نگه داشت. دقیقه 87 ضربه آزاد سانه دروازه سلتیک راجرز را لرزاند. دقیقه 89 بازیکنان سیتی اعتقاد به خطای هند و پنالتی داشتند اما داور این نظر را نداشت و در نهایت بازی با تساوی 1 بر 1 به پایان رسید.


سیتی به عنوان تیم دوم به مرحله بعد رفت. سلتیک حذف شد و مونشن گلادباخ راهی لیگ اروپا شد.