لودوگورتس با متوقف کردن پی اس جی به لیگ اروپا راه یافت و در عین حال، باعث صدرنشینی آرسنال شد.
طرفداری- در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پاری سن ژرمن و لودوگورتس به مصاف هم رفتند که درنهایت، نماینده بلغارستان دست به کار بزرگی زد و با متوقف کردن پاری سن ژرمن به لیگ اروپا صعود کرد. پاریسی ها هم با این تساوی خانگی، نتوانستند در گروه خود صدرنشین شوند.


ترکیب تیم ها

پاری سن ژرمن:
آرئولا، تیاگو سیلوا، مارکینیوش، مونیر، مکسول، تیاگو موتا، ماتویدی، بن عرفا، دی ماریا، لوکاس مورا، کاوانی


لودوگورتس: استویانوف، سیسینیو، پیمنتا، موتی، پلاستون، آبل، دیاکوف، کافو، میسیدان، واندرسون، وورا


گزارش بازی

در دقیقه استویانوف دو مهار خوب انجام داد و به ترتیب ضربات مورا و کاوانی را مهار کرد.

در دقیقه 15 در صحنه ای شوک انگیز ویرجیل میسیدان، وینگر لودوگورتس موفق شد تا دروازه تیم میزبان را بازکند تا حساب کار 1-0 به سود نماینده بلغارستان شود. دقایقی بعد شوت تیاگو موتا از کنار دروازه به بیرون رفت.


در دقیقه 29 پاریسی ها توسط دی ماریا فرصتی جدی برای گلزنی داشتند اما ضربه وی توسط گلر حریف مهار شد. در دقیقه 35 ضربه کاپیتان تیاگوسیلوا به شکلی خطرناک دروازه تیم مهمان را تهدید کرد و ضربه او به تیر دروازه خورد. نیمه اول با برتری 1-0 لودوگورتس به پایان رسید.


نیمه دوم آغاز شد و در دقیقه 55 دی ماریا با شوتی از راه دور شانسش را امتحان کرد که استویانوف موفق به مهار توپ شد.

در دقیقه 61 پاریسی ها به گل رسیدند. ادینسون کاوانی با ضربه قیچی زیبا دروازه بلغار ها را فرو ریخت و کار را به تساوی کشاند.

برتری پی اس جی دیری نپایید چرا که واندرسون در دقیقه 69 گل دوم لودگورتس را وارد دروازه آرئولا کرد. لودوگورتس به یک پیروزی تاریخی نزدیک شده است.


در دقیقه 78 برای بار دوم، ضربه تیاگوسیلوا به تیرک دروازه برخورد کرد تا پاری سن ژرمن همچنان در پی جبران نتیجه باشد. در دقیقه 90 ضربه آزاد دی ماریا به دیوار دفاعی برخورد کرد.

در دقیقه 92 آنخل گل دی ماریا گل تساوی را به ثمر رساند
اما این گل نتوانست از عدم صدرنشینی پی اس جی جلوگیری کند.

آمار بازی