شاگردان آنچلوتی در یک بازی برتر یک بر صفر اتلتیکو مادرید را شکست دادند.
طرفداری- در گروه D مسابقات لیگ قهرمانان دو تیم اتلتیکو مادرید و بایرن مونیخ در یک بازی تشریفاتی به مصاف هم رفتند. بازی از ساعت 23:15 در ورزشگاه آلیانتس آرنا برگزار شد.
گزارش بازی

نیمه اول:


دقیقه 9: روی همکاری خوب بازیکنان اتلتیکو، کاراسکو با پاس گریزمان در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه وینگر بلژیکی دقت لازم برای گلزنی را نداشت.


دقیقه 15: بار دیگر کاراسکو در محوطه جریمه بایرن صاحب موقعیت شد که شوت کم جانش در آغوش نویر آرام گرفت.


دقیقه 19: اولین خطر جدی تیم میزبان ایجاد شد. داگلاس کوستا شوت محکمی را در گوشه محوطه جریمه به سمت دروازه اتلتیکو شلیک کرد اما اوبلاک به خوبی واکنش نشان داد تا خطر رفع شود.


دقیقه 27: پشت محوطه جریمه اتلتیکو، کاراسکو روی برنات مرتکب خطا شد تا موقعیت خوبی برای کاشته زن های بایرن مهیا شود. روبرت لواندوفسکی پشت توپ قرار گرفت و به سبک خاص خودش، به زیبایی دروازه اوبلاک را فرو ریخت. مهاجم ارزشمند مونیخی ها 4 روز قبل مشابه این گل را روی ضربه کاشته به ماینتس در بوندس لیگا زده بود. بایرن 1-0 اتلتیکو مادرید
بازی در ادامه با برتری و مالکیت بایرن دنبال شد. توپ بیشتر در میانه میدان در حال گردش بود و موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد نمی شد.


بازی در 45 دقیقه اول با برتری و پیروزی یک بر صفر بایرن به پایان یافت.

نیمه دوم:شروع نیمه دوم با حملات بایرنی ها آغاز شد.

دقیقه 52: روبن تیزپا با مهارت بالای دریبلش چند نفر را از پیش رو برداشت اما تعلل او در ضربه نهایی باعث شد تا مدافعین اتلتیکو از راه برسند و توپ را به کرنر بفرستند.
دقیقه 55: بعد از زدن ضربه کرنر، توپ در پشت محوطه به کوستا رسید که وی اقدام به شوت زنی کرد اما شوتش اوبلاک را به زحمت نینداخت.دقیقه 60: روبن بار دیگر به سمت دروازه اتلتیکو هجوم برد. وینگر پرانگیزه هلندی در محوطه جریمه کمی از سوی ساویچ شارژ شد و خود را به زمین انداخت ولی پنالتی گرفته نشد تا اعتراض شدید وی را به همراه داشته باشد.دیگو سیمئونه طی دقایق 60 تا 68، 3 تعویض خود را انجام داد. گامیرو، کوریا و پارتی بازیکنان ورودی به میدان بودند.دقیقه 77: تیاگو بهترین فرصت برای گلزنی بایرن را از دست داد. سانتر دقیق کوستا جلوی پای تیاگو قرار گرفت که هافبک اسپانیایی با بی دقتی توپ را به بیرون زد.

زننده تک گل بازی یعتی لواندوفسکی در دقیقه 80 جایش را به توماس مولر داد. در اواخر بازی نیز موقعیت خطرناکی حاصل نشد تا برتری یک گله بایرن حفظ شود.بازی در نهایت با پیروزی یک بر صفر بایرن مونیخ به اتمام رسید. مونیخی ها با این برد روحیه بخش 12 امتیازی شدند و با اتلتیکوی 15 امتیازی راهی مرحله حذفی لیگ قهرمانان شدند.


ترکیب دو تیم و آمار بازی