دیناموکیف در خانه بشیکتاش را در هم کوبید.
طرفداری - تیم فوتبال دیناموکیف موفش در در دیداری پر گل با نتیجه 6-0 حریف خود بشیکتاش را شکست دهد


در آخرین دیدار دو تیم این دیناموکیف بود که در شبی درخشان موفق شد بشیکتاش را با 6 گل در هم بکوبد اولین برد خود را کسب کند.گزارش بازی


دیناموکیف خیلی زود و در دقیقه 9 توسط بسدین به گل رسید. این بازیکن پاس دقیق یارمولنکو را تبدیل به گل کرد.
پس از این گل بازی متعادل دنبال شد و بشیکتاش سعی در جبران نتیجه داشت اما موفق به به این کار نشد و در دقیقه 29 نیز با اخراج بک 10 نفره شد. تا این که داور در دقیقه 31 برای دیناموکیف پنالتی گرفت و یارمولنکو گل دوم را به ثمر رساند.اما این پایان کار نبود. در دقیقه 33 شوک بعدی به بشیکتاش وارد شد و بویالسکی گل سوم را وارد دروازه بشیکتاش کرد تا ار آنها سخت تر از قبل شود. در حالی که نیمه اول رو به پایان بود گونزالز در دقیقه 45 تیر خلاص را بر پیکر بشیکتاش شلیک کرد تا نیمه اول با نتیجه 4-0 به سود دیناموکیف پایان یابد.


نیمه دوم آرام دنبال می شد تا این که در دقیقه 56 ابوبکر با دریافت کارت زرد دوم اخراج شد تا وضعیت برای بشیکتاش بدتر نیز بشود. دیناموکیف اما همچنان به حملات خود ادامه داد تا در دقیقه 60 توسط سیدورچوک به گل پنجم خود برسد. بازی به هم ریخته بشیکتاش در تمامی نقاط زمین باعث شده بود تا تسلط کامل بازی در اختیار دیناکویف قرار بگیرد. در دقیقه 77 موراس که به عنوان یار جانشین وارد بازی شد موفق شد گل ششم دیناموکیف را هم به ثمر برساند. تا پاین نیز اتفاق دیگری رخ نداد و بشیکتاش با این شکست از صعود به مرحله بعد باز ماند و راهی لیگ اروپا شد.