پرسپولیس در صورتی که مقابل پدیده شکست نخورد به رکورد شکست ناپذیری در 20 بازی متوالی بیرون از خانه می رسد.
طرفداری- پرسپولیس روز جمعه در حالی به مصاف پدیده خراسان می رود که در آستانه رسیدن به یک رکورد بی نظیر است.


پرسپولیس اکنون 19 دیدار است که در بازی های خارج خانه هیچ شکستی را متحمل نشده است. آخرین شکست پرسپولیسی ها در بازی خارج از خانه مقابل سپاهان در هفته سوم فصل قبل بود که با نتیجه 4 بر 2 نتیجه را واگذار کردند. آن ها در آخرین بازی بیرون از خانه خود در هفته یازدهم لیگ شانزدهم به مصاف پیکان تهران رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.


پرسپولیس در 19 بازی بیرون از خانه خود که شکست نخورد، موفق شد 11 پیروزی کسب کند و 8 بازی هم با تساوی پایان یابد. در سال های اخیر پرسپولیس همیشه در بازی های بیرون از خانه مشکل داشته اما اکنون 2 سال که نتایج خوبی را در خانه حریفان کسب می کند. در لیست تیم هایی که مقابل پرسپولیس در خانه خود شکست خوردند نام فولاد خوزستان، تراکتورسازی تبریز و سپاهان به چشم می خورد که شکست دادن این تیم ها در ورزشگاه خودشان کار بسیار سختی است.


شاگردان برانکو در لیگ شانزدهم عملکرد بسیار خوبی داشته اند و موفق شدند که از 12 بازی خود، 7 برد و 5 تساوی کسب کنند و در صدر جدول قرار گیرند. پرسپولیسی ها اکنون در فرم خوبی قرار دارند و می توانند این رکورد افزایش دهند که می تواند افتخار بزرگی برای آن ها باشد.


سرخپوشان اکنون در هفته سیزدهم لیگ مهمان پدیده خراسان هستند که در صورت شکست نخوردن مقابل این تیم، شکست ناپذیری آن ها در بازی های بیرون از خانه به 20 بازی می رسد که یک رکورد بسیار خوب برای برانکو و شاگردانش خواهد بود.


پرسپولیس تاکنون 2 بار در خانه پدیده به مصاف این تیم رفته که موفق شده یک برد با تک گل امید عالیشاه و یک تساوی کسب کند.