سرمربی پرسپولیس میگوید دیدار سختی در مشهد انتظار تیمش را می کشد.
طرفداری - برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد اظهار کرد:
در مورد بازی فردا با پدیده باید بگویم که یک بازی سخت در انتظارمان است. ما پارسال هر دو بازیمان با نتیجه دو بر دو به پایان رسید که هردو بازی سختی برایمان بود. اگر یادتان باشد در بازی که در مشهد برگزار شد در دقیقه ۹۳ گل مساوی را زدیم.
به نقل از ایسنا، او ادامه داد:
بازی آخرشان مقابل تراکتورسازی نشان داد که آنها تیم قدرتمندی مخصوصا در بازیهای خارج از خانه هستند. ما با همه مشکلاتی که داریم و عدم حضور بیرانوند، عالیشاه و احمدزاده برای پیروزی به این مسابقه میآییم.
برانکو تاکید کرد:
با وجود نبود این بازیکنان، یاران جایگزین نیز بازیکن پرسپولیس هستند و توقع داریم تمام توان خود را در زمین بگذارند. میدانیم که اینجا هواداران زیادی داریم و بازیکنان وظیفه دارند به بهترین شکل کار کنند.
وی افزود:
ناراحت میشوم که نتوانیم هواداران را شاد کنیم. میخواهیم به روند نباختن خود ادامه دهیم، در یک سال و نیم اخیر تنها یک شکست داشتیم و طبیعی است که قصدمان این است که به این روند ادامه دهیم.
برانکو در خصوص اینکه آیا برای حفظ صدر جدول استرسی دارید یا نه، خاطرنشان کرد:
قبل از هر بازی هیجان خاص خود را داریم، چرا باید اسمش را استرس بگذاریم؟ بهترین شغل دنیا حضور در فوتبال است. طبیعی است که یکی ببرد و یکی ببازد اما از بازیکنانم میخواهم که از نمایش خود لذت ببریم.
وی افزود:
مهمترین مساله، برگزاری بازی جوانمردانه است تا تماشاچیان از دیدار لذت ببرند. پدیده کاملا همتراز تراکتور خود را نشان داد و کار سختی در دیدار فردا داریم.
برانکو در رابطه با جدایی بازیکنانش از پرسپولیس افزود:
موضعم در خصوص انصاری را پیشتر از این مشخص کردم و تا جایی که به من مربوط میشود من عدم موافقتم را با جدایی وی اعلام کردهام. انصاری، بازیکنی با اخلاق و با کیفیتی است. میدانیم که این فرصت بزرگی برای زندگی وی است اما اگر به او اجازه جدایی بدهم، چطور فردا در روی هواداران و بازیکنان نگاه کنم؟ در خصوص نوراللهی نیز کاری از دست ما برنمیآید، این وظیفهای است که وی باید نسبت به کشورش انجام دهد و نمیدانم که به تراکتور میرود یا ملوان.
وی در رابطه با نقطه قوت پدیده تصریح کرد:
پدیده تیمی منسجم است و آمار نشان میدهد که گلهای زیادی زدهاند و گلهای زیادی هم خوردهاند. بازیکنان مهمی دارند، مثل کفشگری، گردان و ... اما هیچگاه در خصوص فرد صحبت نمیکنم زیرا وقتی مربی جوانی بودم اتفاقی افتاد که در خصوص گلری صحبت کردم، گفتم کیفیت ندارد و در همان بازی، آن گلر بهترین کیفیت را از خود به نمایش گذاشت.
برانکو تاکید کرد:
بازی و عملکرد هر بازیکن، غیرقابل پیشبینی است و فوتبال مقررات خاصی ندارد، اما در اینکه پدیده تیم خوبی است شکی نیست. این نکته را باید بگویم که آنها کمکم دارند شکل بازی خود را تغییر میدهند و نشان دادهاند خطرناکند.