تاکنون فقط پدیده و ذوب آهن در مقابل پرسپولیسِ برانکو شکست نخورده اند و باید دید فردا پدیده به قربانیان برانکو اضافه می شود یا خیر.
طرفداری- پرسپولیس و پدیده فردا در هفته سیزدهم لیگ خلیج فارس به مصاف یکدیگر خواهند رفت.


پدیده خراسان - پرسپولیس
هفته سیزدهم لیگ برتر ایران، جام خلیج فارس
جمعه، 19 آذر ماه 95
ورزشگاه ثامن مشهد، ساعت 14:10
تیم داوری: موعود بنیادیفر - سعید علی نژادیان - سعید قاسمی - رضا عادل/ ناظر: ابراهیم میرزابیگیپیش بازی

تیم پرسپولیس هفته گذشته با پیروزی مقابل ماشین سازی تبریز توانست دوباره به صدر جدول رده بندی لیگ خلیج فارس راه پیدا کند. سرخپوشان با هدایت برانکو تا پایان هفته دوازدهم 7 برد و 5 تساوی کسب کرده اند و با 26 امتیاز صدرنشین لیگ می باشند. شاگردان برانکو با 13 گل زده خط حمله متوسطی دارند اما با دریافت فقط 3 گل خط دفاعی شان عملکرد بسیار خوبی داشته است. پرسپولیس در 19 بازی بیرون از خانه خود که شکست نخورد، موفق شد 11 پیروزی کسب کند و 8 بازی هم با تساوی پایان یابد. سرخپوشان اکنون در هفته سیزدهم لیگ مهمان پدیده خراسان هستند که در صورت شکست نخوردن مقابل این تیم، شکست ناپذیری آن ها در بازی های بیرون از خانه به 20 بازی می رسد که یک رکورد بسیار خوب برای برانکو و شاگردانش خواهد بود. پرسپولیس تاکنون 2 بار در خانه پدیده به مصاف این تیم رفته که موفق شده یک برد با تک گل امید عالیشاه و یک تساوی کسب کند.سرخپوشان در این دیدار فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه و احتمالا علیرضا بیرانوند را در اختیار نخواهند داشت. پرسپولیسی ها تا پایان هفته دوازدهم هیچ شکستی را مقابل حریفان خود متحمل نشده اند و باید دید در این دیدار هم می تواند به شکست ناپذیری خود در لیگ شانزدهم ادامه دهند یا خیر.


پدیده در لیگ شانزدهم عملکرد زیاد خوبی نداشته است، آن ها با کسب 3 برد، 6 تساوی و 3 باخت، 15 امتیازی هستند. شاگردان مهاجری اکنون در رده یازدهم جدول رده بندی قرار دارند و فقط 1 گل به ثمر رسانده اند که نشان از ضعف هجومی این تیم می باشد. همچنین با دریافت 15 گل نشان دادند که ضعف دفاعی زیادی دارند و با این آمار تفاضل گل شان -4 شده است. البته پدیده هفته گذشته موفق شد در تبریز، تراکتورسازی را با نتیجه 1 بر 1 متوقف کند تا پرسپولیس صدرنشین شود. پدیده به همراه ذوب آهن، تنها تیم هایی هستند که تاکنون مقابل پرسپولیس برانکو، تن به شکست نداده اند. اگر فردا سرخپوشان این تیم را شکست دهند می توانند یک تیم مغلوب دیگر را به لیست برانکو اضافه کنند.


ترکیب احتمالی دو تیم

پرسپولیس:
بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، کمال کامیابی نیا، رامین رضاییان، وحید امیری، محسن مسلمان، ولادیمیر پریموف، مهدی طارمی


پدیده: شهاب گردان، وارزدات هارویان، کریم احمدی، محمدرضا خرسندنیا، محمدحسین مرادمند، ابوالحسن جعفری، محمدرضا ناصحی، معین عباسیان، محسن یوسفی، حسین زامهران، یونس شاکري