برانکو ایوانکوویچ از تمام هواداران پرسپولیس دعوت کرد که فردا در استادیوم آزادی حضوری پرشور داشته باشند.

طرفداری- از سری رقابت های لیگ برتر خلیج فارس دو تیم پرسپولیس تهران و سیاه جامگان مشهد فردا در استادیوم آزادی به مصاف هم خواهند رفت.
برانکو ایوانکوویچ امروز در کنفرانس خبری شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.برانکو ایوانکوویچ در ابتدا به خاطر تاخیر چند دقیقه خود از خبرنگاران عذر خواهی کرد و گفت:
تشکر می کنم از تمام هواداران که در این فصل از ما حمایت کردند و یار دوازدهم ما بودند و از همین جا از تمام هواداران پرسپولیس دعوت می کنم که فردا یک حضور پرشور در استادیوم آزادی داشته باشند تا با پیروزی در بازی فردا بتوانیم جشن قهرمانی نیم فصل را بگیریم.
برانکو همچنین در مورد تیم سیاه جامگان گفت:
شما می دانید که من همیشه احترام خاصی برای حریفان قائل هستم، نتیجه بازی نیز به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست. ما در آخرین بازی خود با سیاه جامگان دو بر یک شدیم که آنها یک بازیکن بیش از ما داشتند و کیفیت خود را به خوبی نشان دادند. مربی تیم سیاه جامگان یکی از بهترین بازیکنان ایران بوده است و بسیار باهوش است. او تمام تلاشش را می کند که شادی ما را به هم بریزد.
برانکو ادامه داد:
نمی خواهم اغراق کنم و بگویم که ما تیم بهتری هستم نسبت به سیاه جامگان. همینطور که گفتم برای آنها احترام زیادی قائل هستم. فکر نکنید که آنها را دست کم گرفتیم اما باید بگویم که هدف ما در بازی فردا تنها یک چیز است، برد، برد و برد.
او همچنین در مورد شرایط تیم گفت:
در مورد ترکیب باید بگویم که امید فردا در بین ما نیست و دو بازیکن اوکراینی هم به علت مصدومیت این هفته همراه ما نبودند. خوشبختانه بیرانوند نیز به جمع بازیکنان اصلی بازگشته است. و از کسانی که در ترکیب اصلی هستند انتظار دارم با حداکثر توان خود بازی کنند.
برانکو در پاسخ به سوالی در مورد دست کم گرفتن سیاه جامگان از سوی بازیکنان پرسپولیس و همچنین تقابل با خداداد عزیزی گفت:
عزیزی فردی بسیار باهوش و یکی از بزرگترین بازیکنان ایران است اما همینطور که گفتم هدف ما تنها برد است و به چیز دیگری فکر نمی کنیم و بازیکنان نیز به دست کم گرفتن سیاه جامگان فکر نمی کنند و من به آن ها افتخار می کنم.
برانکو در سوالی مبنی بر جدایی عالیشاه و نوراللهی و بی تعصب خواندن آن دو از سوی مدیران باشگاه گفت:
خوشبختانه من روزنامه نمی خوانم اما در حواشی بازیکنان همیشه یک سری مسائل است . یک سری از بازیکنان کمک زیادی به تیم کردند و این تصمیم خودشان بود که به سربازی بروند این وظیفه ایی است که آنها باید برای کشورشان انجام دهند. سال آینده نیز یک بازیکن دیگر می روند و این ها اصلا مهم نیست.
برانکو همچنین در مورد لیست ورود و خروج تیم صحبت کرد و درباره سوالی مبنی بر جدایی احتمالی انصاری و جذب احتمالی کفشگری گفت:
در تمام دنیا این مسائل است. یک سری از رسانه ها و مطبوعات گمانه زنی می کنند در مورد نقل و انتقلات. در جایی نوشته شده بود که رفتن انصاری قطعی است در حالی که چنین چیزی اصلا صحت ندارد و ایشان اصلا قصد رفتن ندارند و اعلام کرد که از آن منبعی که این خبر را پخش کرده است به صورت رسمی شکایت می کند . فعلا تصمیم بر این شده است که انصاری جایی نمی رود از طرف دیگر او با هیچ کس صحبت نکرده است کاملا مشخص است که عده ایی سعی کردند تیم را به هم بریزند و هواداران را علیه او کنند و انصاری هم حق دارد که از خود دفاع کند.
وی ادامه داد:
فصل نقل و انتقالات فصل خیارشور است و بخاطر کمبود اخبار بعضی ها خبرسازی می کنند و مجبورند به همین منوال خبر از خود درست کنند.
برانکو در مورد برنامه نیم فصل و اردو گفت:
هیچ برنامه ایی برای برپایی اردو در نیم فصل نداریم. صحبت بوده است که مهمان دعوت کنیم به ایران، یکی از تیم های مطرح که به امارات یا قطر می آیند را به ایران دعوت کنیم برای انجام بازی دوستانه اما هنوز چیزی مشخص نیست و از برنامه اطلاع دقیقی نداریم.
سرمربی پرسپولیس در مورد سوالی مبنی بر اردوی احتمالی تیم ملی در نیم فصل و اینکه آیا شما به تیم ملی بازیکن می دهید گفت:
هنوز هیچ برنامه و اطلاعی به دست من نرسیده است اما طبیعی است که بازیکنان همیشه در اختیار تیم ملی خود باید باشند و تاکنون هیچ کس از پرسپولیس با این قضیه مخالفتی نکرده است.
برانکو همچنین در مورد رقابت بیرانوند و رادوشوویچ برای حضور در ترکیب اصلی گفت:
فردا هنگام شروع بازی خیلی چیزها مشخص خواهد شد خوشحالم که که دو دروازه بان خوب و هم سطح داریم.
و در پایان برانکو در مورد سوالی مبنی بر عملکرد ضعیف دو بازیکن اوکراینی گفت:
چطور فکر می کنید که این دو بازیکن ضعیف هستند؟ می شود به من توضیح بدهید که آنها چگونه ضعیف هستند؟ این دو بازیکن عملکرد مثبتی داشتند ما تنها یک بازی را باختیم آنها سه روز قبل از شروع لیگ به ما اضافه شدند و طبیعی است که بازیکنانی که از ابتدا همراه بودند در اولویت هستند.