سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چیزی که از همه زیباتر بود، دوستی بین بازیکنان و هواداران بود. فوتبال برای هواداران است و امروز یک نمایش زییا داشتیم و سه گل زدیم و موقعیتهای زیادی ایجاد کردیم و بازی زیبا و جدیدی ارایه کردیم.


پرسپولیس اف سی: به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد قاطع 3 بر صفر سرخپوشان برابر سیاه جامگان در کنفرانس خبری در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: نیازی به تشریح خوشحالی و مسرتم نسبت به بازی امروز نیست. بعد از یک نمایش بسیار زیبا و بردی که به دست آوردیم و قهرمانی در نیم فصل خیلی خوشحالم که دیدم بازیکنانم با این همه انرژی و شوق بازی میکنند.


وی افزود: چیزی که از همه زیباتر بود دوستی بین بازیکنان و هواداران بود. همین مساله زیباست. فوتبال برای هواداران است و امروز یک نمایش زییا داشتیم و سه گل زدیم و موقعیتهای زیادی ایجاد کردیم و بازی زیبا و جدیدی ارایه کردیم. همه چیزهایی که زیبایی فوتبال بود را دیدیم. خوشحالم که در پایان نیم فصل خوشحالی برای هواداران به ارمغان آوردیم. برای ما که سال نو میلادی را جشن میگیریم این یک هدیه بود. آنچه مهم بود این که در طول 90 دقیقه بازی را کنترل کردیم و اجازه ندادیم حریف موقعیتی به دست بیاورد و انرژی زیادی به خرج دادیم.


برانکو تصریح کرد: به بازیکن سابق و همکارم خداداد عزیزی خسته نباشید میگویم و آرزوی موفقیت میکنم. او هم راه درازی در پیش دارد. به بازیکنانم تبریک میگویم، با استحقاق قهرمانی را به دست آوردیم و نیم فصل دیگر راه داریم. بازیکن 20 ساله و جوانتر روی نیمکت داشتیم. برخی بازیکنان ما مثل محمد انصاری بیمار بودند که در ترکیب اصلی نبودند. بعد از مصدومیت ربیع خواه مجبور شدم او را به میدان بفرستم. خوشحالم بازیکنانی داریم که خواستههایم را در زمین اجرا میکنند.


ایوانکوویچ در مورد قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل گفت: نمیتوانم بگویم بالاتر از پیش بینی هستیم. یک امتیاز برای قهرمانی نیم فصل پیش بینی کرده بودیم و فکر میکنم نسبت به امتیازهایی که گرفتیم از برنامه خود جلوتر هستیم و این سه امتیاز برایمان خوشایند بود. یک بازی بیشتر خارج از خانه داشتیم و باید از این تعداد امتیاز و بردها راضی باشیم.


سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه بازوبند کاپیتانی را چرا به نورالهی دادند اما باشگاه علیه این بازیکن بیانیه داده، گفت: قبل از همه این مساله را فهمیدم. دو ماه قبل نورالهی به من گفت که قصد سربازی رفتن دارد. رفتن به سربازی برای او فرصتی است که میتواند کمتر خدمت کند و حرفهایگری او و مسئولیت پذیری او و نگاهش به تیم استحقاقش بابت بازی امروز بود و سیدجلال بازوبند را به نورالهی داد و از من اجازه گرفت و من این اجازه را صادر کردم. بازیکنان نشان دادند که چقدر به نورالهی اهمیت میدادند. این خروج موقت نورالهی است و شاید ۶ ماه دیگر به تیم بازگردد.


برانکو در مورد اینکه جدایی نورالهی را تکذیب کرده بود، خاطرنشان کرد: دو ماه پیش این مساله را میدانستم. ممکن بود بگویم از این مسایل خبر نداشتم ولی این مسایل خصوصی ما بود و او در بهترین زمان ممکن مساله را بیان کرد و باشگاه فرصت پیدا کردن جایگزین داشت.


ایوانکوویچ در خصوص اینکه شکست مقابل ذوب آهن شوکی به پرسپولیس بود، افزود: در این بین شکستی هم حاصل میشود و این شکست در اصفهان رقم خورد، در بازی که ما بهتر بودیم. آن دیدار باعث میشود که کارمان را بهتر کنیم. همیشه نمیتوان عالی کار کرد. بعد از بازی با ذوب آهن نمیتوانستم از بازیکنانم ایراد بگیرم. در کنار همه تبریکهایی که به ذوب آهن میگوییم باید بگویم ۵۷ درصد در آن بازی مالکیت توپ داشتیم و ۱۷ شوت به دروازه حریف زدیم ولی حریف ۳ شوت به سمت دروازه ما زد و فوتبال همین است. به حریف تبریک گفتم. نتایج فوتبال مشخص نیست و هر تیمی میتواند حریفش را شکست بدهد. تیمی مثل پرسپولیس میتواند انگیزه زیادی داشته باشد و با این شوری که دارد میتواند هر تیمی را شکست بدهد.سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چیزی که از همه زیباتر بود، دوستی بین بازیکنان و هواداران بود. فوتبال برای هواداران است و امروز یک نمایش زییا داشتیم و سه گل زدیم و موقعیتهای زیادی ایجاد کردیم و بازی زیبا و جدیدی ارایه کردیم.