تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود را در میان تشویق بی امان هواداران آغاز کرد، در حالی که ملی پوشان هم برای نشستی با مدیران باشگاه در محل باشگاه حضور یافتند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان تمرین امروز، چهارشنبه خود را در حالی در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کردند که نزدیک به صد هوادار پرسپولیس با تشویقهای بیامان، آنها را همراهی میکردند.


این تماشاگران برای اعلام حمایت خود از پرسپولیس، ایوانکوویچ، ملی پوشان و همبستگی با تیم ملی در حالی امروز در محل تمرین حضور یافتند که اطمینانی برای باز بودن درهای تمرین وجود نداشت.


این هواداران به شدت پرسپولیس و برانکو را تشویق می کردند. آنها ضمن تشویق سایر بازیکنان و به ویژه ملی پوشان شعارهایی هم در حمایت از تیم ملی و همبستگی پرسپولیس و تیم ملی سر دادند و خواهان آن بودند که با برنامه ریزی ها و اقدامات سنجیده و دقیق، فوتبال ایران مسیر پیشرفت را طی کند و باعث افتخارآفرینی در عرصه های گوناگون باشد.


تمرین امروز تیم هم از ساعت 11 در سالن بدنسازی آغاز شد و این در حالی بود که هفت بازیکن ملی پوش تیم با هماهنگی قبلی در همین زمان در محل باشگاه و در جلسه با سرپرست باشگاه و اعضای هیأت مدیره حاضر بودند.


بازیکنان در ادامه تمرین وارد زمین شدند. در این بخش محسن ربیعخواه با جدا شدن از بازیکنان تمرینات اختصاصی خود را آغاز کرد. دروازه بان ها هم زیر نظر ایگور فعالیت می کردند و سایر بازیکنان بعد از گرم کردن به کار با توپ و تمرینات تکنیکی تحت نظر برانکو و چوک پرداختند.


در تمرین امروز، پریموف هم به جمع سایر بازیکنان اضافه شد ولی در جریان تمرین یک به یک بود که رضا کرملاچعب دچار آسیب دیدگی شد تا به توصیه کادر پزشکی تمرین را ادامه ندهد و در این لحظه کریم باقری جای او را در تمرین یک به یک برابر طاهرخانی گرفت.


حمله تک به تک به سمت دروازه و گلزنی بخش بعدی تمرین امروز بود که زیر نظر کادر فنی انجام شد.


در مرحله بعد، فوتبال درون تیمی در دستور کار بازیکنان قرار گرفت.


کارهای بدنسازی و سرد کردن بدن ها بخش پایانی تمرین چهارشنبه قرمزپوشان بود.